Огляд фільму “Роги”

Автор: Жека Сенін @ZhekaSenin

У хлопця виростають роги. Небуденна тематика для фільмів, еге ж? Невідомий режисер вирішив узяти за основу книгу не надто відомого письменника і збацати крутяцький фільм. Чи вийшло?

НЕДОКІНҐ

Син відомого фантаста Стівена Кінґа, Джо Гілл (Джозеф Гіллстром Кінґ) узяв собі псевдонім, аби досягти успіху без батькової репутації. Ви чули про нього? Я от, до прикладу, тільки зараз дізнався. А за його книгами вже й фільми знімають.

Власне у самій назві вже бачимо сюжет. У Іґнотуса Перріша, головного героя фільму після похорону коханої дівчини виростають… роги. Усе вказує на її вбивство, а городяни вірять, що вбив Іґ через те, що вона відмовилася одружитися з ним. А тут ще й ці роги — ну просто сам Бог вказує на винуватця. Чи ні?…

dsa

Іґнотус хоче знайти вбивцю своєї коханої за будь-яку ціну, і тут виявляється, що роги — не просто стильний аксесуар, а і три-чотири кілограми непоганий інструмент у досягненні мети.

ДЕМОН ІЗ ЯНГОЛЬСЬКОЮ ПОВЕДІНКОЮ

Фільм з першого погляду здається поверховим — нуднувата зав’язка, незрозуміла присутність містики. Здавалося б, відсутність сюжету взагалі — чистий фан, екшн, підпалювання і треш з показуванням геніталій. Але приблизно із середини нам розкривають більше історії, і виявляється, що все далеко не так очевидно. Ба більше, вбивство дівчини — не єдина загадка!

Режисер не боїться подавати інформацію непослідовно — це тримає глядача, робить історію цікавішою і менш банальною.

https://www.youtube.com/watch?v=ME9fO_yW0dA

Врешті фільм зачіпає глобальну християнську тематику — янголів, демонів, віру та її спаплюження, неземне кохання та гріховність кожного смертного, причому робить це дуже добре.

Лишається одне малесеньке питання — а що ж врешті з рогами? Нам показують, як вони з’явилися, проте не показують, з чиєї примхи, як і єдиної версії того, з якою метою це відбулося. Не пояснюють до ладу, чому ж усім нахезати на те, що в людини зненацька виросли роги, і її ще не запроторили в надсекретні лабораторії. Натомість усі зосереджені на драмі та загадковому вбивстві. Зате в кінці фільму — НЕОЧІКУВАНИЙ ПОВОРОТ.

ГАРРІ, ТИ ВИРІС

Деніел Редкліф вже не нагадує юного чарівника — тепер він схожий на побитого життям британського хлопця, який щодня порушує правила і втілює в життя слоґан „Секс, наркотики, рок-н-рол“. Головний герой, щоправда, не такий, але режисер фільму безсумнівно хотів зробити Редкліфа значно брутальнішим, аби відділити його образ від Гаррі Поттера. Мушу сказати, це йому майже вдалося — надто вже важко забути епічний фейс у променях червоного світла… вісім фільмів поспіль. Але усе з часом….

Daniel_radcliffe_in_horns_movie_2014_hd_wallpaper_649403905

Редкліф убив двох зайців. По-перше, він привабить багацько аудиторії, яка захоче побачити Данилка в іншому амплуа, що раніше було складнувато зробити. А по-друге, він чудово виклався і дійсно класно зіграв — подекуди значно краще, аніж у поттеріані. І хай у фільмі не ідеальні спецефекти, недоладна сюжетна лінія, але гра акторського складу, мораль і екшн-події не дадуть глядачеві нудьгувати.

От тільки подивитися “Роги” в кіно не вдасться — якщо вірити вікіпедії, прем’єра фільму відбулася ще у 2013 році, а до нас у кіно він мав би надійти от-от. Щоправда сайти кінотеатрів про нього не пишуть, а тому подивитися фільм чесно не вдасться. Принаймні поки що.

70

Вподобайка

Вдалося

  • фанат Кінґа чи Гаррі Поттера
  • любите нестандартне кіно
  • обожнюєте містику
  • бажаєте обговорення фільму

Не вдалося

  • не вірите у режисерів-початківців
  • хочете, аби все було зрозуміло
  • не любите фантастику

Останні огляди

Огляд AeroCool Aero One Eclipse

Автор: Зімін Антон

AeroCool Aero One Eclipse

Фінальний кидок під кінець покоління. Огляд NBA 2K21

71

Автор: Володимир Вітовський

NBA 2K21

Рімейк, від якого не можна відмовитися. Огляд Mafia: Definitive Edition

82

Автор: Михайло Петрунів

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

Слуги народу. Огляд Wasteland 3

80

Автор: Олег Куліков

Metal Gear 1918. Огляд Iron Harvest

75

Автор: Роман Береговий

Iron Harvest

Огляд ноутбука ASUS X509JP. МАЛИЙ, ЩО ЗАЦІКАВИВ (ну майже)

Автор: Зімін Антон

ASUS X509JP

На решту після фільму. Огляд Marvel’s Avengers

59

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд ASUS X509JP EJ070 на базі Intel Core i5-1035G1

Автор: Зімін Антон