Огляд гарнітури SteelSeries Siberia Elite

Автор: Андрій Бєрєжной

Лінійка гарнітур Siberia від SteelSeries вже давно стали звичайним явищем для ґеймерскої (і не тільки) індустрії, а Siberia V2 і досі — одні з найпопулярніших навушників серед гравців. Їх використовують професійні кіберспортсмени відомих організацій, такі як Natus Vincere, Fnatic та інші.

Сьогодні поговоримо про флагманські навушники цієї лінійки — Siberia Elite. Сама назва говорить за себе. Ця гарнітура і правда елітна, у всьому, особливо в ціні. :-)

Елітний дизайн

Строгий дизайн підкреслює дороговизну цього пристрою. Самі навушники доволі великі і на перший погляд можна подумати, що будуть незручні, але ні. Вони легкі, м’які амбушюри добре запам’ятовують форму голови. Особливу ефектність надають круги з підсвічуванням з боків амбушюр, налаштування яких можна регулювати або зовсім вимкнути.

23

Елітна комплектація

Це мене дуже потішило. Ну а як інакше? $200 — немалі гроші, але зараз не про це. До комплекту входить: гарнітура Siberia Elite (дякую, Кеп); подовжувач 2 м, щоб можна було бігати на кухню по їжу, перед важливим матчем в Дотку або у що ви там граєте; USB звукова карта SteelSeries, про яку ми розповімо трохи пізніше; Y-подібний перехідник для підключення до стандартних miniJack-портів і перехідник на об’єднаний miniJack, аби слухати музику у школі/універі/на роботі/на похоронах з вашого мобільного пристрою.

Елітна зручність

Вперше одягнувши ці навушники (тільки я виніс їх із магазину “Зона51“, то одразу розпакував), вони здалися мені дуже зручними. Перше враження потім підтвердилося, але більшою мірою — це самонавіювання: „дорогі пристрої не можуть бути поганими“.

По-перше, саморегульоване оголів’я — це зараз модно і дійсно круто. Вам не треба регулювати навушники під форму голови.

По-друге, м’які амбушюри, які не тиснуть на голову і пречудово повторюють форму голови, але все ж після 5-6 годин роботи у них, тиск відчувається. А ще вони слугують доброю звукоізоляцією (але від маленьких, галасливих дітей це не врятує, на жаль).

По-третє — вага. Для своїх розмірів гарнітура дуже легка. Дуже сподобався підхід SteelSeries до розташування регулятора гучності і перемикача мікрофона.

Після довгих пошуків регулятора на звичному місці, він виявився на чашках навушників. З лівого боку ввімкнення/вимкнення мікрофона, з правого — регулятор гучності. Оригінально і зручно.

25

Елітне звучання

Я б не сказав, що у „елітах“ так-таки елітне звучання, та все залежить від ваших цілей. Якщо шукайте навушники для прослуховування музики, то я б радив поглянути на інші моделі у цьому ціновому прошарку. Але якщо шукайте універсальні навушники для ігор, кіно і музики, то мабуть, вони прекрасно підійдуть. Діапазон частот 16-20000 Hz. Зовнішня звукова карта SteelSeries забезпечує добре звучання, а Dolby Surround 7.1 дозволить зануритися з головою у сучасні ігри.

Елітне ПЗ

Як і всі нові пристрої данців, ця гарнітура підтримує програмне забезпечення SteelSeries Engine, що дозволяє вам більш гнучко налаштувати ваші навушники, індивідуально, під кожну гру. Відрегулювати зниження шумів і еквалайзер, а також вибрати колір підсвічування, ну і інші дрібниці.

Елітний висновок в елітному огляді на елітному порталі

Як і сказано вище, дана гарнітура підійде для тих, хто бажає отримати універсальний пристрій для прослуховування музики, перегляду фільмів і занурення у сучасні комп’ютерні ігри, та на жаль, ціна дещо зависока.

Особлива подяка магазину Зона51 за надання навушників для тестування

Останні огляди

Огляд Frostpunk

73

Автор: Олег Куліков

Frostpunk

Огляд мультфільму «Острів собак»

88

Автор: Володимир Вітовський

Острів собак / Isle of Dogs (2018)

Огляд Ash of Gods: Redemption

58

Автор: Роман Береговий

Ash of Gods: Redemption

Огляд BATTLETECH

93

Автор: Роман Береговий

BATTLETECH

Огляд Subnautica

90

Автор: Михайло Петрунів

Subnautica

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Огляд Warhammer: Vermintide 2

82

Автор: Роман Береговий

Warhammer: Vermintide 2

Огляд Metal Gear Survive

60

Автор: Владислав Папідоха

Metal Gear Survive