web analytics

Огляд LEGO Jurassic World

Автор: Олекса Мельник @CHOBUDA

Добрих десять років студія Traveller’s Tales забавляє кіноманів і коміксофілів своїми яскравими іграшками LEGO-лізованого стилю. Не минає року, аби не вийшла одна або й дві гри зі серії LEGO. Цього разу маємо справу із LEGO Jurassic World. І це не тільки ігроїзація останньої частини франчайзу, а взагалі ігровий переказ усіх чотирьох фільмів в одному пакунку лише за $19,99.

Динозаври, вони живі!

Сюжет переказувати — безглуздо. Адже ХТО не бачив культову серію фільмів про динозаврів і людську тупість? А якщо не бачили, то й гратися у LEGO Jurassic World змісту нема, адже геть усі ігри цієї серії — вторинні, окрім хіба що LEGO Movie Videogame. Вони доповнюють враження від фільму чи коміксу, виступають сувеніром, який нагадує про приємно проведений час за улюбленим фільмом. Оригінальними є гумор і вар’ювата механіка, де все руйнується і перебудовується.

2015-06-22_00004

LEGO Jurassic World проносить гравців через усі чотири фільми включно з цьогорічним і ретельно, з любов’ю до деталей відтворює всі ключові моменти, зберігши атмосферу стрічок. Де у персонажів був захват від першої зустрічі з динозаврами, ми теж тріпочемо від хвилювання, де був вереск і свист у вухах під час втечі від зграї давноящерів, там і гравець квапиться утекти, а де було моторошне відчуття хижака, що причаївся, там і гравцеві лячно. Словом, із сюжетом та атмосферою в грі немає проблем.

Пограймося в конструктор

Кожна частина LEGO Jurassic World відрізняється механікою відповідно до настрою фільму, який вона відтворює. У першій частині переважають порятунок і втеча, у другій — напад і бої з динозаврами і так далі. Особливо припали до смаку моменти, коли можна покерувати трицератопсом чи навіть тиранозавром. Не багато ігор пропонують ґеймплей за вимерлих рептилій.

2015-06-22_00008

Як і раніше, після проходження рівня, на нього можна завітати з вільною грою. Тут є своєрідний відкритий світ, де можна поблукати та пошукати прихованих скарбів, LEGO-золотця та інших смаколиків. Взагалі проходження всього сюжету — це лише 20% від загального обсягу гри. Аби пройти її на всі сто, треба добряче поввихатися, зазирнувши у кожен куточок. Навіть титри треба додивитися до кінця і бути при цьому вправним, адже навіть під час титрів ми продовжуємо збирати монетки. Перфекціоністи будуть у захваті.

Насправді LEGO Jurassic World відчутно поступається ігроладним розмаїттям своїм попередницям — Hobbit і Movie Videogame, які наразі є найбагатшими в серії. Немає крафту, відповідно і збирати ресурси нема потреби. Це більше інтерактивне кіно, аніж справжня гра. А локальний кооператив не викликає захвату, нема відчуття підтримки і взаємодії. Персонажі не так яскраво виражені, як раніше і комбінування їхніх унікальних властивостей дуже спрощене. Втім враження від проходження цілком правильні і цього досить.

Ніколи знову

Ігри TT справді можна любити, але за умови, що ви змиритеся із типовими помилками усіх LEGO-лізованих ігор, що передаються із гри в гру, немов сімейна реліквія. Передусім — це незручна система збереження. Доволі рідко на початку рівня можна знайти ручний чекпоїнт, де можна зберегтися. Також можна зберегтися, коли виходиш із гри, але не в ОС, а в головне меню, бо якщо вийдеш одразу в ОС, то будь ласкавий потім перепройти ділянку рівня чи й цілий рівень. А ще гра любить іноді зависнути при завантаженні ролика наприкінці рівня, а оскільки збереження — на початку рівня, то будь ласкавий — перепройди.

2015-06-23_00026

А ще ж не можна пропускати ролики і ти починаєш вити, бо на початку гри після кожного зависання і перезавантаження треба знову і знову переглядати наближення камери до Світу Юрського періоду. А потім і всередині гри знову треба дивитися ролики. Тьху.

Додайте до цього статичну камеру у повністю тривимірній грі. Це псує розуміння перспективи і часто просто незручно проходити рівень через те, що не розумієш, який об’єкт ближчий, а який трохи далі від персонажа.

2015-06-26_00001

LEGO Jurassic World — це чергова гра серії, яка дарує веселощі фанатам ще одного кіно-франчайзу. Але зроблена вона так само похапцем і має ті самі помилки і недопрацювання, що й раніше та ще й зі спрощеним ігроладом. Фанатам фільмів про Парк Юрського періоду чи серії LEGO сподобається, а решта люду можуть проходити повз.

 

70

Варте уваги

Вдалося

  • фанатієте від Парку Юрського періоду
  • мрієте пограти за динозавра
  • шукаєте щось для сімейного грання

Не вдалося

  • шукаєте щось оригінальне
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Світ у русі. Огляд Arranger: A Role-Puzzling Adventure

85

Автор: Барлет Ярослав

Arranger: A Role-Puzzling Adventure

Непідвладна часу. Огляд настілки «Домініон»

Автор: Малютенко Михайло

Домініон

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

69

Автор: Андрій Присяжний

XDefiant

Розчарування цілого покоління. Огляд фільму «Ти мене любиш?»

Автор: Микола Єрьомін

Карина Химчук

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Глядач у центрі уваги. Огляд фільму “Наглядачі”

Автор: Микола Єрьомін

Наглядачі

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

65

Автор: Барлет Ярослав

another crab's treasure

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

73

Автор: Владислав Папідоха

Senua's Saga: Hellblade 2