Огляд миші SteelSeries Rival

Автор: Андрій Бєрєжной @AndreyBerezhnoy

Асиметрична миша, оптичний сенсор зі складною назвою, чудова ергономіка і найголовніше — логотип виробника з підсвіткою, колір якої можна змінювати. Усе це — SteelSeries Rival.

Перші враження

11 - копия

Як і властиво данцям зі SteelSeries, миша постачається в гарному упакуванні, на якому зображена вся необхідна інформація. Сама миша має чималі, як для SteelSeries, розміри. Довжина — 133 мм, ширина — 70 мм, висота — 40 мм, що підійде ґеймерам з великими граблями, як у мене. „Михась“ має приємне матове покриття, яке на жаль, дуже швидко забруднюється. З боків є прорезинені вставки. Як і говорилося на початку, миша асиметрична і повністю пристосована для правшів, що дає краще охоплення долонею — це плюс.

Оптичний сенсор

12 - копия

Доки я писав про враження, згадав назву сенсора — Pixart PMW3310. У „гризуні“ відсутнє апаратне прискорення. Завзяті любителі Counter-Strike, які перед кожною грою люблять юзнути конфіґ професійних гравців, тепер не будуть постійно ґуґлити на тему „Як це вимкнути?“. CPI налаштовується в діапазоні від 50 до 6500 (мабуть, мало хто знає, що воно таке, але більшість користувачів залипають в межах 600-1200 CPI). Частота відгуку 1000 Гц (що є еталоном).

До речі, ще однією важливою особливістю сенсора є те, що для використання цієї миші краще б прикупити якийсь килимок (можна, звісно, турецький, але краще данський, якщо ви розумієте, про що я). У мене миша відмовилася адекватно працювати на моєму дерев’яному столі. На щастя я взяв собі SteelSeries QcK+, на якому тепер спить мій кіт.

Кнопки

13 - копия

Ну, що кнопки… Начебто нічого особливо, але ні. SteelSeries гарантує, що їх перемикачі витримають 30 млн. натискань. Що це означає? А те, що тепер можна стріляти короткими чергами, а не затисканнями, при цьому не цілячи ворогів, тільки щоб зберегти довговічність своєї Mus Computerum. Чи це просто гравці недосвідчені?

Всього Rival має 6 клавіш: дві основні, дві бічні, коліщатко прокрутки та розташований за ним перемикач роздільної здатності сенсора. Все стандартно :-)

SteelSeries Engine 3

14

У програмному забезпеченні мишки є крута утиліта, яка дозволяє більш гнучко налаштувати ваш девайс. SteelSeries Rival якраз підтримує останню версію Engine 3, де вам доступні:

  • Регулювання роздільності сенсора і частоти відгуку;
  • Створення макросів;
  • Зміна кольору підсвічування логотипу.

Також чудовою функцією є те, що всі ваші налаштування будуть синхронізовані з „хмарою“ SteelSeries, що дасть можливість використовувати ваші налаштування на багатьох ПК.

Підсумок

Купуйте SteelSeries Rival. Цей продукт неодмінно підійде поціновувачам перевірених технологій, зокрема, тим, хто надає перевагу оптичним сенсорам, замість лазерних. Rival — це велика ергономічна миша, яка використовує випробувані технології, гарний дизайн та підійде будь-якому ґеймеру, якому потрібен високоякісний пристрій у середньому ціновому сегменті.

Особлива подяка магазину Зона51 за надання миші для тестування

Останні огляди

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

62

Автор: Роман Береговий

Outriders

It Takes Two. Uncharted для двох (Огляд)

93

Автор: Бортюк Володимир

It Takes Two

Огляд ігрового? крісла Cougar Argo! Прохолодно, ергономічно та зручно

Автор: Зімін Антон

Cougar Argo

Враження від артбуку «Світ гри The Last of Us»

Автор: Владислав Папідоха

The Last of Us

Залізний погляд: PlayStation 5

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд Acer Swift 5 Intel EVO (SF514-55ТА)

Автор: Зімін Антон

Низький старт. Огляд Destruction AllStars

55

Автор: Віталій Тарнавський

Destruction AllStars

Огляд коміксу «Музична скринька. Том 1. Ласкаво просимо в Пандорію»

Автор: Владислав Папідоха

Музична Скринька. Ласкаво просимо в Пандорію

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: