web analytics
53e7d2d20e26761cf1c9b209d5b0f77d

Огляд Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Автор: Михайло Петрунів @meekha3l

Ох, ці невгамовні зомбі: в древньому Єгепті від горохостріла дістали, на дикому заході перцем обпеклись, а у золотий вік піратства квасоля за борт їх повикидала і їм усе мало, адже вони оголосили війну, „Садову Війну“.

При першому запуску на ПК, гра відмовляється бачити мишку і клавіатуру, усе це вирішилось швиденько, просто потрібно щоразу перед запуском гри витягати ґеймпад з ПК, це ж не важко правда? Заходимо у перший мультиплеєрний матч, і одразу при завантаженні нас зустрічають ось такі не дуже приємні звуки. Чому так? Якщо у вас підключений мікрофон, то все, що він вловлює, одразу відтворюється у голосовому чаті гри. Але це теж вирішується, просто перед початком запуску гри разом з ґеймпадом витягаємо ще й мікрофон, а усі у кого цей мікрофон криво підключений, на диво, можна приглушити.

Ось ми видерли ґеймпад, мікрофон, зайшли у матч, притлумили усіх гравців і знову нас чекає неприємність, оскільки гра не дуже добре ставиться до новеньких. Проблема в тому, що на початку кожному новенькому гравцеві доступна лише одна здібність на клас, а так як здібності сильно впливають на хід гри і інші гравці мають цих здібностей вже по 3, то призвичаїтися перші 30-40 хвилин у грі доволі важко. А ще буває, що вашу рослину щось трусить і гальмує або просто викидає з кооперативного режиму, а це страшно бісить, коли ви дійшли до останньої 10-ї хвилі.Але годі про погане.

Sombrero-Action

Якщо досі не зрозуміли, що то за така Plants vs. Zombies: Garden Warfare, пояснюємо: Plants vs. Zombies перетворили зі звичної нам 2D Tower Defence у змагальний мультиплеєр, але з деякими елементами TD. Ви спитаєте: „Чи змогли розробники передати атмосферу оригіналу?“, а ми відповімо: так, змогли. На диво, усі рослини, а особливо зомбі, разом з анімацією, ніби просто з 2D-частини вилізли, настільки все подібно і взагалі картинка соковита та приємна.

Але чи вдалося зробити добрий мультиплеєр? І ось тут у Plants vs. Zombies: Garden Warfare проблеми. Спершу тому, що у грі тільки 3 режими: командний бій, закладення гномобомби, та захоплення/утримання. Звісно, деякі режими підігнані під лад PvZ. Наприклад, можна садити рослини, як у оригіналі або спавнити зомбаків, але погодьтеся, все ж для гри, орієнтованої лише на мультиплеєр — це вкрай мало.


528bb9693e232bf8fdd3c28c30f72bc7

Цікаві факти про персонажів:

Вважається, що горошок з’явився ще 5000 років тому, а до XVIII століття його вважали рідкісним делікатесом. Але ми це вже знали, це ж горошок спас людство від зомбі у Древньому Єгипті, ми точно знаємо, самі їх садили у PvZ 2.

Соняшникам теж вже не мало років, деякі археологи стверджують, що вони з’явилися раніше за пшеницю. Правда це чи ні, одному божевільному Дейву відомо і тим не менш — це цікаво.

Кактуси не раз рятували життя подорожнім у пустелі, тому що вони є ідеальним резервуар для води. Щоправда, вода в ньому зберігається не в чистому вигляді, а як густий сироп, який можна пити.

Бачили колись рослину-хижака? Ні? Але ви точно чули про Венерину мухоловку, чи то в фільмах чи то в іграх. За цією рослиною числиться світовий рекорд, оскільки вона здатна стулити листя за одну десяту частку секунди. Як це? Ми описувати не будемо, але Google ще нікому не забороняли.

Ви знали, що походження слова „зомбі“ ще досі не з’ясоване? Існує кілька тлумачень: десь це жива людина, яка цілковито втратила контроль над своїми свідомістю і тілом та підкоряється наказам іншої людини, в сучасності — це синонім „повсталого з мертвих“, а в Україні слово „зомбі“ набуло нового значення. Ним позначають жертву пропаганди чи навіювання.


Крім мультиплеєра є ще кооперативний відстріл зомбі. Тут усе просто: є рослини, точка, яку потрібно захистити і 10 хвиль зомбі, а ще можемо садити власні рослини. Якщо ви чекаєте якоїсь чіткої тактики, то у кооперативі її важко добитись, і важкістю, як такою, нас не переобтяжують.

От де розробники відірвались на славу, так це при створенні класів. Горохостріл, соняшник, кактус, зубастик-зомбожер. Чи багато ви грали мультиплеєрних ігор, де можна їсти противників? А ще є 4 цікавих класи у зомбі.

Якщо вам здається, що цього замало, гра вилиє на вас величезну кількість „шапочок“. О, так! У Plants vs. Zombies: Garden Warfare є манатки і їх дуже багато, вони прикольні, дістаються швидко, а деякі навіть змінюють властивості персонажа. Усі ці шмотки ще й отримувати цікаво, але не за рівні, завдання чи просто так. Ми маємо купувати пачечки з наліпками за ігрову валюту. Цей процес нагадує ті часи, коли усі купували набір карточок з покемонами, але у Plants vs. Zombies , слава Зеленому Горошку, немає подвійних наліпок.
Ще хочеться наголосити, що купуються усі набори наліпок лише за ігрову валюту, якою гра щедро нагороджує активних і вправних гравців. Але менш наполегливі садоводи можуть купувати ігрову валюту за реальні гроші. Ціни цілком помірні.

f5d7ae900b7d5678f7ed683b9d78b84d

Крім „шапочок“ кожний клас має по 3 вміння. Наприклад, кактус має летючого часничка, соняшник може лікувати інші рослини, горохостріл заривається у землю і стає станковим горохометом, а зубастик вміє лазити під землею і це все вкупі робить кожну мережеву зарубку веселою, видовищною та бадьорою.

Найімовірніше Plants vs. Zombies: Garden Warfare у майбутньому чекає довге плавання в океані free-to-play. Сама структура цієї PvZ нагадує умовно безкоштовний проект і на нашу думку, після того, як гра вийде для усіх консолей, і продажі сильно впадуть, гра все ж перейде у f2p й у EA буде своя TF2.

Загалом Garden Warfare у чомусь нагадує історію з Worms, яку всі обожнювали, але коли гра перейшла у 3D ніби вийшло непогано, але все ж не було настільки цікаво.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare більше разрахована на молодшу аудиторію, та й у голосовому чаті теревенять переважно діти. Якщо ви наситились „Батлою“ і „Колодою“, PvZ вам теж буде цікавою, але чи надовго?! Garden Warfare на початку насичена, але після доброго ознайомлення, швидко видихається. Щоправда розробники, начебто, стараються оновлювати гру і в майбутньому мають бути безкоштовні нові мапи та режими, але скільки це триватиме?! Ці „Зомбаки та Будяки“ — саме та гра, яку слід купувати на знижках, а якщо вона ще й перейде у f2p, а таки перейде, то точно буде варта ознайомлення.

75

Варте уваги

Вдалося

  • Відданий фанат серії
  • Втомилися від військових шутерів
  • Любите „шапочки“
  • Дитина

Не вдалося

  • Заощаджуєте на обіди в їдальні
  • Ще не награлись у інші мультиплеєрні шутери
TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Новий бюджетний король — Огляд механічної клавіатури 1stPlayer MK8 Lite Gateron Black Switch

Автор: Володимир Бортюк

1stplayer mk8 lite review 03

Ти не знаєш, як добре тобі може бути. Огляд на фільм «Шопінг»

Автор: Микола Єрьомін

Shopping

Виправдовує всі очікування. Огляд S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

87

Автор: Владислав Папідоха

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Acer розширює лінійку Android-планшетів Iconia Tab

Автор: PlayUA

p.ua.04 acer iconia tab p10 21 p10 21q 2

Настільний мінімалізм — Огляд настілки «Білий Замок»

Автор: Малютенко Михайло

Білий Замок

Іграшкова копія пам’ятного оригіналу. Огляд LEGO Horizon Adventures

65

Автор: PlayUA

lego horizon adventures 01

Тут недодали, там перегнули — Огляд Call of Duty: Black Ops 6

74

Автор: Владислав Папідоха

Call of Duty: Black Ops 6

Ергономічна еволюція чи повернення до витоків? — Огляд трекболу Logitech MX Ergo S

Автор: Володимир Бортюк

5 fix