web analytics
XGIMI Halo

Наступне відео

Розпакування колекційного видання S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Ultimate Edition

stalker 2 uboxing site v01

Майстер на всі лінзи. Огляд проектора XGIMI Halo

Автор: Зімін Антон @AtorZN

Здоров усім!

З вами PlayUA, мене звуть Антон (як завжди). Несподівано мені на огляд потрапила штука, яка завжди цікавила мене як домашнього користувача, але якими я завжди користувався лише в офісах — проектор. З одного боку, що в них може бути цікавого? Підключив, показав на доповіді слайдики, подивився у вільний від роботи час (так звісно) кіно, зламав собі оченятка від мильної картинки та поїхав додому.

Але в нашому випадку все зовсім інакше. XGIMI Halo позиціонується як компактний мультимедіа-проектор преміального класу. І забігаючи наперед, скажу, що так воно і є. А зараз поясню чому.

Зовнішній вигляд

XGIMI Halo має невеликі розміри, але кишеньковим його не назвеш. Втім, у рюкзак він влізе без проблем.  Це красива тихенька коробочка розміром 113,5 x 145 x 171 мм та вагою в 1,609 кг. Так, я, як завжди, зважив :). По периметру проектор одягнений у металевий кожух з красивою перфорацією. Верхня кришка та нижня основа — пластикові. На передній частині знаходяться лінза та камера для автофокусу. На задній стінці розташувалися кнопка ввімкнення, USB 2.0, HDMI, роз’єм для навушників (3,5 дюйма) та роз’єм для підключення зарядки. Основну частину задньої стінки займає вентиляційна решітка, через яку виходить гаряче повітря. Зверху на кришці є лише три тактильні кнопки для керування медіа та індикатор живлення. Знизу — обрамлення з матеріалу на основі гуми, щоби проектор нікуди не зіслизнув ,  та нарізний отвір для встановлення Halo на штатив або для закріплення пристрою на стелі. Штатив — дуже зручне рішення, якщо ви берете проектор з собою на вулицю та не хочете ставити його на підлогу. І так, ви все правильно зрозуміли. XGIMI Halo може працювати автономно завдяки вбудованому аккумулятору обсягом 17 000 mAh. Цього має вистачити на 3-4 години перегляду відео та 8 годин прослуховування музики. Адже в налаштуваннях можна ввімкнути режим економії заряду і навіть вимкнути роботу лінзи та використовувати проектор як звичайну колонку. Але про функціонал ми поговоримо трішечки пізніше.

Що всередині?

Halo може похизуватись новим TV-чіпом Amlogic T950X2, графічним процесором MaliG31 та 2 ГБ оперативної пам’яті. Також проектор має 16 ГБ вільного місця на борту. Завдяки всьому цьому проектор працює дуже швидко, з легкістю обробляє відеосигнали в 4К і транслює що-завгодно з телефонів, консолей та ПК. Налаштування фокусу відбувається неймовірно швидко завдяки якісній камері з 10 000+ точками для фокусування. Відбувається це одразу після запуску Halo. Камера аналізує простір перед собою та швиденько стабілізує чіткість зображення, визначає розмір стіни, межі зображення та кут, під яким треба правильно вивести проекцію на поверхню.

Під корпусом XGIMI Halo сховались два 5W динаміки від Harman/Kardon. Скажу вам відверто: я не повірив, що такий чистий та якісний звук ішов з проектора. Далеко не кожен телевізор може видати таку якість. Якби я був ще більш емоційно вразливий, то у мене б відпала щелепа. Звук прямо WOW!

Щодо картинки. Звісно, це складно передати словами та на фото, але вона теж тішить око. Зрозуміло, що чим менша проекція, тим кращим є зображення, але в моєму випадку мені було комфортно дивитись на те, що вийшло у мене. На фото ви бачите проекцію шириною 1,5 метри та висотою сантиметрів 60. Зазначу, що стінка, на яку світить проектор не біла. Вона світло-сіра, тому кольори трішечки холодніші та блідніше. Але повірте — картинка ТОП. Я спробую це показати у відеогляді, який вийде дуже скоро. Halo досягає цього завдяки своїй яскравості ANSI 800 люмен, підтримці HDR та технології DLP від Texas Instruments, що свого часу отримала нагороду Emmy за технічні досягнення. DLP-чіп містить на собі мільйони мікроскопічних дзеркал, завдяки яким проекція стає чіткішою та якіснішою. Виробник запевняє, що проекцію можна розтягнути до 300 дюймів (7,62м). Я, звісно, спробую це зробити для відеоогляду. Аж самому цікаво це побачити на власні очі. Також виробник обіцяє, що ресурсу світлодіодів вистачить на 30 000 годин роботи, а це 3,5 роки невпинної роботи проектора, або більше 10 років, якщо він буде працювати не менше 8 годин кожного дня.

Halo працює на офіційному Android TV 9.0 та завжди матиме всі актуальні апдейти від Google. Вам достатньо прив’язати свій профіль Google (або створити новий) і у вас буде доступ до всього відповідного спектру продуктів компанії: додатків, стрімінгу, ігор, фільмів тощо. Під’єднання до мережі відбувається через Wi-Fi.

Для керування проектором  у комплекті йде пульт, на якому все інтуїтивно зрозуміло. Пульт зручний, біленький, пластиковий, у руці лежить добре. Кнопки на дотик гладенькі та приємні. Завдяки маленькій кнопочці знизу пульта, яку можна навіть не побачити, ви можете запустити повторне налаштування автофокусу, якщо є така потреба. Я тягав проектор багато разів з кімнати в кімнату, і він завжди без мене все налаштовував. Також завдяки цій кнопці ви можете викликати Google-асистента та голосом запустити щось, знайти, прочитати тощо. Тобто XGIMI Halo до всіх своїх можливостей ще й частково додає функцію розумної колонки Google Home.

Як користуватися?

Та як хочете! Адже слово “мультимедіа” не просто так написано в назві цього огляду.

  1. Це просто проектор. Зайшли на Youtube / завантажили фільм і дивитесь.
  2. Це музичний центр. Під’єднали мобільний телефон або ноутбук через Bluetooth і танцюєте з друзями, або на самоті самі для себе.
  3. Це ігрова консоль. Завантажуєте ігри прямо в пам’ять проектора, підключаєте ґеймпад і ось вам мобільна консолька.
  4. Завдяки Chromecast можна під’єднати до проектора, наприклад, той же телефон та дивитись Youtube на великому екрані, читати новини або навіть грати на телефоні, але дивитесь на стіну. Років 10 назад сказали б, що це божевілля.
  5. Не подобаються мобільні ігри? Нема питань! Підключаєте до проектора Nintendo Switch. Xbox, PlayStation або навіть комп’ютер/ноутбук в якості другого екрану і насолоджуєтесь улюбленими іграми. В моєму випадку це були Red Dead Redemption 2 (куди ж я без неї) та Battlefield 1.

А до всього, XGIMI Halo ще й 3D підтримує. І якщо у вас є відповідні окуляри, то ще й так можна себе розважати. Чи не забагато на себе бере звичайний проектор? Не забагато, якби він не коштував тих грошей, що просять за нього в наших магазинах. Зараз це приблизно 23 000 грн (актуальні ціни завжди тут). Але будьмо відвертими, за таку кількість вмінь треба було б заплатити значно більше, якщо б на кожну функцію був потрібен був окремий ґаджет.

Тож можна сміливо сказати, що XGIMI Halo — це якісний, компактний, мобільний мультимедійний пристрій, який дуже сильно розширить ваші можливості, щоби влаштувати тихий романтичний кіновечір з коханою людиною, гучну вечірку на дачі, в лісі чи на даху дому, танцювальний батл з дитиною чи нічний рейд в улюбленій грі.

На завершення

Коли до мене в руки потрапляє ґаджет нового бренду, про який ми з вами ще ніколи не говорили, то я, як правило, розповідаю трішечки про нього на самому початку, але цього разу буде виняток.

XGIMI — це китайська компанія,  створена в 2014 році. Вони випускають лише проектори та лазерні безекранні телевізори. Компанія з самого початку вибрала для себе стратегію перевернути ринок телевізорів та старих громіздких проекторів і чудово з цим справляється. Не можна сказати, що ринок телевізорів прямо таки змінився, але свою нішу компаній зайняла дуже міцно завдяки тому, що предоставила споживачу вибір та додаткову зручність дивитись те що хочеться і там де хочеться. XGIMI тісно співпрацює з Google, Harman/Kardon, Texas Instruments, Baidu. Основними задачами, що компанія поставила перед собою:

  1. Дати можливість відмовитись від великих та важких телевізорів та проекторів.
  2. Збільшити строк служби проектора в порівнянні з вже існуючими продуктами на ринку.
  3. Об’єднати в одному пристрої функції багатьох інших гаджетів.
  4. Дати покупцю більше функцій та якості за менші гроші.
  5. Знизити перегрів та рівень шуму, що видають звичайні проектори.

І що я можу тут сказати. Судячи з того що я вже побачив та описав вище, XGIMI справляється з цим дуже чудово. Не просто так вони регулярно отримують нагороди на різноманітних міжнародних виставках та конкурсах.

На цьому все. Дякую вам за ваш час, що приділили для ознайомлення з цим оглядом. Якщо у вас є питання — пишіть в коментарях. Якщо є зауваження — теж готовий їх прочитати. Якщо мої текстові огляди вам заходять — я буду дуже радий :) Гарного вам дня!

Цікаво також:

  • Огляд ґеймпада MSI Force GC20‎

    Огляд ґеймпада MSI Force GC20‎

  • Maxxter TEO MAX

    Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

  • Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Виправдовує всі очікування. Огляд S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

87

Автор: Владислав Папідоха

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Настільний мінімалізм — Огляд настілки «Білий Замок»

Автор: Малютенко Михайло

Білий Замок

Іграшкова копія пам’ятного оригіналу. Огляд LEGO Horizon Adventures

65

Автор: PlayUA

lego horizon adventures 01

Тут недодали, там перегнули — Огляд Call of Duty: Black Ops 6

74

Автор: Владислав Папідоха

Call of Duty: Black Ops 6

Ергономічна еволюція чи повернення до витоків? — Огляд трекболу Logitech MX Ergo S

Автор: Володимир Бортюк

5 fix

Інтерактивна енциклопедія — Огляд настілки «Слідами Дарвіна»

Автор: Малютенко Михайло

Слідами Дарвіна

Найкращий час для вриву. Огляд World of Warcraft: The War Within

93

Автор: Віталій Тарнавський

world of warcraft screenshot 2024.08.25 13.08.59.11

Не купуй новий монітор поки не подивишся це відео — Огляд монітора Prologix GM2424HD

Автор: Володимир Бортюк

prologix gm2424hd ty 01