Огляд The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut

Автор: Олександр Сікорський @sakree19

У 2013 році угорці з NeocoreGames випустили у світ свою The Incredible Adventures of Van Helsing, у якої була  чудова атмосфера, живі персонажі, різноманітна нечисть і звісно ж баґи.  За наступні два роки нам запропонували продовжити історію легендарного Ван Гелсинґа у 2-й та 3-й частині. А ще через рік у світ виходить перевидання трилогії з підзаголовком Final Cut, яке об’єднало всі частини серії та трохи їх оновило.

Розповідати про сюжет та персонажів тут нема сенсу, оскільки детальний огляд усіх частин трилогії від Олекси Мельника, вже давно є у нас на порталі. Але про зміни і оновлення цього перевидання поговорити можна.

Звону новий, але вже назавжди

Перше, що нам пропонують після входу в гру — це залоґінитися за допомогою  акаунту NeocoreGames, який можна створити у них на сайті. Це допоможе підтягнути у гру вже розвинутого персонажа, якщо ви проходили оригінальну трилогію. У Final Cut вам доступні всі класи, які були в усіх частинах серії.

2015-11-28_00002

Розпочавши гру, в очі кидається новий інтерфейс, єдиний для всіх частин гри. Чого не було, коли ігри серії виходили окремо, і потрібно було звикати до новго UI.Так, він мало чим відрізняється від своїх попередніх аналогів, але оця незмінність додає відчуття цілісності гри.

Прокачай своє колесо

Після того як ви підвищите свій рівень, доведеться розподілити очки досвіду та заладувати вміння. Перший етап залишився без змін (просто розподіляєте бали на три основні параметри). А от другий епат (помпування вмінь) докорінно змінився, на око. Тепер дерево вмінь — це велике коло зі вміннями, які зустрічалися в трилогії та декілька нових. Розвинутися навіть у 2-3 гілках на максимум за одне проходження, яке у вас займе не менше 50-ти годин, ніяк не вийде.

Ага, на проходження сюжетної кампанії разом із побічними квестами вам знадобиться від 50 годин. Правда нічого нового в плані сюжету та персонажів у грі немає, тому тим, хто вже пройшов всі три частини буде нудно перепроходити, навіть якщо спробувати це зробити за новий для вас клас.

Гей, куди зібрався? Тут ще новий режим

Людей, які вже знайомі з сюжетною лінією трилогії має зацікавити Режим Пригод, чимось схожий на подібний режим в Diablo III: Reaper of Souls який стає доступний після закінчення кампанії. Це режим, в якому потрібно виконувати щоденні та щотижневі завдання на випадково згенерованих рівнях. Шанс випадіння епічних речей збільшиться. При цьому мати максимальний рівень для доступу до цього режиму не обов’язково. Саме цей режим змушує повертатися у гру знову і знову, а якщо змусити друзів доєднатися до вас, то ви і не помітите, як награєте ще 50 годин.

Здивувало те, що для завантаження окремо доступне DLC із HD-текстурами, яке важить 7 гектарів, і яке майже не змінює картинку. Мабуть, саме тому його можна дозавантажити, розробники явно зрозуміли, що це нічого не змінить, і просто додали це, щоби було. Однак гра чудово виглядає, хоч і здалеку. А якщо наблизити  камеру, картинка стає менш деталізованою та розмитою.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut — це гра, яка зберегла свою атмосферу,чудовий музичний супровід та бажання повертатися до неї багато вечорів поспіль. Нікуди не ділися і баґи, яких стало навіть більше.Також Final Cut дратує своєю жахливою оптимізацією на Win10.

Отже, чи є Final Cut добрим придбанням? Так, для фанатів жанру, і для тих, хто ще не ознайомився з усіма частинами серії. Але не для тих, хто вже давно зачистив вулиці Борґовії, адже такі люди отримають Final Cut абсолютно безкошовно. І на відміну від оригінальних ігор, ця є цілісною, і не викликає відчуття обірваності після її проходження. А після фінальних титрів ви залишитесь втомленими, але задоволеними тим, як ви провели ці ~50 годин.

75

Вподобайка

Вдалося

  • Фанат жанру
  • Любите атмосферні ігри
  • Грали хоча б в одну частину серії

Не вдалося

  • Втомилися від Борґовії
  • Страєтесь триматися від баґів подалі

Жанри

Компанії

Платформи

Останні огляди

Рімейк з 1998. Огляд MediEvil

60

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд фільму «Доктор Сон»

Автор: Олег Соколовський

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 05: Resident Evil Code: Veronica (2000)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Огляд коміксу «Сага. Книга 1»

Автор: Владислав Папідоха

Saga

Огляд мультфільму «Дитя погоди»

Автор: Костянтин Микуленко

Дитя погоди / Weathering With You (2019)

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

79

Автор: Володимир Вітовський

FIFA 20

Два роки потому. Огляд Destiny 2: Shadowkeep

Автор: Роман Береговий

Destiny 2: Shadowkeep

Мальопис. Огляд Concrete Genie

80

Автор: Віталій Тарнавський