Оголошена дата виходу Injustice 2 на ПК

Вчити шалені комбінації ударів і довбати персонажа товариша, сидячи на одному дивані, куди приємніше на консолі, та й ґеймпад метнути об стіну простіше, ніж клавіатуру. Та це не означає, що файтингам не місце на ПК, їм тут завжди раді, особливо якщо мова йде про NetherRealm. Тому виходу Injustice 2 на ПК фанати чекали з нетерпінням. “Що ж, ще трішки й отримаєте” — сказали їм розробники.

Про те, що Injustice 2 вийде на ПК повідомили в жовтні. Тоді ж NetherRealm спільно з Warner Bros. розповіли, що незадовго до виходу слід очікувати бета-тестування в Steam. Сьогодні воно почалось, а отже час повідомити дату. Реліз гри відбудеться 14 листопада. То ж діставайте ґеймпади з полиць, чистіть їх від пилюки та готуйтесь купувати нові, адже ці ви точно розтрощите.

Якщо ви з тих чи інших причин не знайомі з файтингами від NetherRealm (ви справді існуєте?) — саме час спробувати. Безкоштовна бета Injustice 2 чудова для того нагода. А просто любителі супергеройських бійок — 14 листопада ваш день. Адже саме тоді гра навідається в Steam та Microsoft Store.

Читайте також

NetherRealm набридло працювати над Mortal Kombat

NetherRelam

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо ігросервіс року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо файтинг року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Підсумки The Game Awards 2017

Стрім-проходження Injustice 2 (Story Mode)

Вийшов трейлер Injustice 2, присвячений Жінці-кішці