Оголошено дату виходу Outlast 2

Сьогодні Warner Bros. Interactive Entertainment і Red Barrels анонсували Outlast Trinity, фізичний комплект із першої гри серії, її розширення Outlast: Whistleblower і новинки Outlast 2. Вихід комплекту та цифровий реліз Outlast 2 відбудуться 25 квітня цього року. Списки підтримуваних платформ обох релізів складаються з Xbox One, PlayStation 4 та ПК.

Продовження легенди відеоігрових жахів покаже вам глибину темних таємниць людського розуму. Оператор Блейк Ланґерман (Blake Langermann), що працює зі своєю дружиною Лінн, мусить ризикувати, щоби розібратися в історіях, яких не насмілиться торкнутися ніхто. Тропа улік, повʼязаних з убивством вагітної жінки, заводить подружжя вглиб пустелі Арізони, де вони зіткнуться з темрявою, на яку не проллєш світло, та корупцією, перемогти яку важче, ніж зʼїхати з глузду.

Оригінальна Outlast вийшла в 2013 році, а її події мали місце у віддалених горах Колорадо. Давно покинута психічна лікарня раптом запрацювала, та ще й в режимі суворої секретності. Діючи за вказівкою анонімного джерела, незалежний журналіст Майлз Апшер (Miles Upshur), дістається приміщення, де спостерігає жах на межі науки, релігії, природи та дечого геть іншого.

Читайте також

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Outlast отримає кооперативний спін-офф The Outlast Trials

PlayNews #321 — Battlefield 5, Mutant Year Zero, FoxTail

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Огляд Outlast 2

Стрім Outlast 2 | ЗАПИС

Outlast 2. Глибше в морок

Порадник ґеймера: Квітень 2017

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: