Оголошено дату виходу Outlast 2

Сьогодні Warner Bros. Interactive Entertainment і Red Barrels анонсували Outlast Trinity, фізичний комплект із першої гри серії, її розширення Outlast: Whistleblower і новинки Outlast 2. Вихід комплекту та цифровий реліз Outlast 2 відбудуться 25 квітня цього року. Списки підтримуваних платформ обох релізів складаються з Xbox One, PlayStation 4 та ПК.

Продовження легенди відеоігрових жахів покаже вам глибину темних таємниць людського розуму. Оператор Блейк Ланґерман (Blake Langermann), що працює зі своєю дружиною Лінн, мусить ризикувати, щоби розібратися в історіях, яких не насмілиться торкнутися ніхто. Тропа улік, повʼязаних з убивством вагітної жінки, заводить подружжя вглиб пустелі Арізони, де вони зіткнуться з темрявою, на яку не проллєш світло, та корупцією, перемогти яку важче, ніж зʼїхати з глузду.

Оригінальна Outlast вийшла в 2013 році, а її події мали місце у віддалених горах Колорадо. Давно покинута психічна лікарня раптом запрацювала, та ще й в режимі суворої секретності. Діючи за вказівкою анонімного джерела, незалежний журналіст Майлз Апшер (Miles Upshur), дістається приміщення, де спостерігає жах на межі науки, релігії, природи та дечого геть іншого.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dead Space, Outlast, Dredge — Яку горор-гру придбати на знижках «Страшно в Steam: помста»?

steam scream the revenge

Кооперативний горор The Outlast Trials вийде у травні, але поки лише на ПК

the outlast trials

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Outlast отримає кооперативний спін-офф The Outlast Trials

PlayNews #321 — Battlefield 5, Mutant Year Zero, FoxTail

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Огляд Outlast 2

Стрім Outlast 2 | ЗАПИС