Оголошено переможців Ukrainian Visual Novel Jam 2

Сьогодні остаточно добіг кінця вже другий Ukrainian Visual Novel Jam, який організував інді-розробник Руслан Саліков (TERNOX Games). Усього за 2 тижні учасники (серед яких були як команди, так і поодинокі розробники) створили понад 70 візуальних романів українською, об’єднаних темою зв’язку. Ще 2 тижні тривав період оцінювання, де учасники читали чужі твори й виставляли їм бали за текст, візуал, звук, задум, реалізацію й відповідність темі. Аж ось буквально годину тому було закінчено підрахунок балів і оголошено розподіл по місцях.

Перемогу в конкурсі здобула гра «Редакторка Р.К.» (спробуйте, вона безкоштовна) — невеличка детективна пригода, де нам треба розслідувати вбивство, редагуючи тексти. А ще там кумедні діалоги, шикарний арт і приємна музика ;)

Ну і так, це наша гра.  Кажу “наша”, бо мав честь долучитися до її створення. Еліс Гайда й MulliganFlowers (перша половинка каналу «Хмарять мари») працювали над сценарієм і прописували «редагувальні» головоломки, MrSheo (друга половинка каналу «Хмарять мари») намалювала напрочуд деталізовані декорації й колоритних персонажів (пальцем, усе це зроблено пальцем!), я зібрав звуки й написав музику, а Воскресіння зібрала це все докупи й перетворила «гру, яку ми собі уявляли» на «гру, яку можна запустити й пройти до кінця». Отак-от ^_^

Перша десятка робіт виглядає так:

  1. Редакторка Р.К.
  2. Vatan
  3. Нитка
  4. Ноти моєї тиші
  5. Дилема їжаків
  6. Кіт, що рахує зірки
  7. HomeChat
  8. Дорога
  9. Віддзеркалені
  10. Метелик

Із повним переліком можна ознайомитися тут.

Стосовно призів, то творці робіт першої п’ятірки отримають по 5000₴, які вони заздалегідь можуть переказати у благодійні фонди на свій розсуд. Також Ternox обіцяв за кожну готову конкурсну роботу відправити по 500₴ у фонд “Повернись живим”, і зробив це якраз перед оголошенням результату, за що організатору окрема дяка.

І хоча Ukrainian Visual Novel Jam 2 добіг кінця, ми все ж продовжимо вам показувати найкращі роботи конкурсу (і ті, які нас зацікавили незалежно від своєї підсумкової оцінки), тому приходьте до нас на стріми-читання, які проходять щосереди о 19:00 на наших каналах у Twitch i YouTube.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

bg3 bard party

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

PlayUA став офіційним партнером трансляції The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Огляд для новачків Baldur’s Gate 3 (Nikattica)

bg3

Оголошено номінантів The Game Awards 2023. Baldur’s Gate 3 і Alan Wake 2 претендують на 8 нагород

tga 23 ann 08 22 23

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: