Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Чергове оновлення системи для ігрової консолі PS4 стане доступним у всьому світі вже сьогодні. Версія отримала порядковий номер 8.00, а ключові зміни торкнуться функцій спілкування, батьківського контролю і спільнот.

Тусовка та Повідомлення

Відтепер “Тусовка” та “Повідомлення” будуть тісніше пов’язані одне з одним, а усі зміни матимуть відбиток й в інтерфейсі. Обидві програми використовуватимуть одні й ті ж групи користувачів, що дозволить зручно обмінюватися повідомленнями, керувати голосовими чатами й таке інше. Зручно, логічно, нарешті.

Нові аватари

Колекція стандартних аватарів для профілю розшириться низкою зображень з улюблених ігор. Уже звичний перелік доповнять Bloodborne, Journey, Ghost of Tsushima, God of War, The Last of Us Part II, The Last of Us Remastered, Uncharted 4: A Thief’s End та багато інших.

“Цить усім!” прямісінько в меню швидкого доступу

Якщо ви любите зібратися з друзями чи активно посидіти онлайн з випадковими гравцями, то у вас не одноразово виникала необхідність відключити мікрофони усім в групі, бажано швидко та однією кнопкою. Тепер таку можливість додали в меню швидкого доступу.

Батьківський контроль стає зручнішим

В меню батьківського контролю функції спілкування і перегляду матеріалів інших гравців тепер об’єднано в один пункт, для його зручнішого налаштування.

Окрім цього, діти зможуть напряму надсилати запити на дозвіл скористатися можливостями спілкування в тій чи іншій грі. Усі сповіщення про них надходитимуть на електронну пошту батьків, звідкіля вони зручно зможуть підтвердити, або відмовити у доступі до функції.

Двоетапну аутентифікацію покращено

Функція двоетапної аутентифікації отримає можливість використовувати сторонні програми-аутентифікатори на самій консолі, мобільному телефоні та вебінтерфейсі.

Функція створення подій і приватних спільнот – бувай

З версії 8.00 більше не можна буде створювати події й приєднуватися до подій, створених іншими користувачами. Також приберуть можливість створювати приватні спільноти, а доступ до вже наявних буде скасовано.

Читайте також

Sony збирається придбати аніме-сервіс Crunchyroll майже за $1 млрд

Sony оновила мобільний додаток PlayStation

PlayStation App

PS+ Collection, ігри за підпискою в листопаді та інші подробиці

PlayStation 5 продається у 168 (!) разів краще за PS4

Playstation 5

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Як же виглядатиме нова PS5 в порівнянні з попередницями?

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store