Оновлення модельного ряду гарнітур Siberia

Компанія SteelSeries оголосила про оновлення модельного ряду гарнітур Siberia, який поповниться чотирма новими моделями. Нові моделі отримали назви Siberia v3, Siberia v3 Prism, Siberia Elite Prism і Siberia Raw Prism. У вільний продаж вони надійдуть в сезон новорічних свят.

Fk8ykkU-671x282

Три з чотирьох представлених гарнітур є повністю новими продуктами від SteelSeries, тоді як модель Siberia v3 отримала низку поліпшень, але при цьому зберегла зручну конструкцію, яка принесла компанії SteelSeries світову популярність. Серед основних поліпшень матеріал амбушури, що має здатність запам’ятовувати форму — це у свою чергу забезпечить більш високий рівень шумоізоляції в порівнянні зі старими моделями. Пристрій має кабель для підключення до джерел звуку за допомогою стандартного 3,5-мм роз’єму і перехідник-розгалужувач для ігрових пристроїв, де для під’єднання використовуються окремі роз’єми для мікрофона і аудіо-входу та виходу. Мікрофон Siberia v3 характеризується чутливістю —42 дБ і частотою 100-10000 Гц. Ціна Siberia v3 становитиме суму в $100.

Гарнітура Siberia v3 Prism націлена на більш вимогливих користувачів. Ця модель відрізняється наявністю світлодіодних вставок на зовнішній стороні чашечок. ПЗ SteelSeries Engine забезпечує доступ до численних параметрамів, включаючи вибір одного з 16,8 млн кольорів і відтінків підсвічування. Можна також відзначити поліпшену функцію шумозаглушення в мікрофоні, безліч світлових ефектів, технологію стиснення даних і можливість точної настройки еквалайзера. Необмежену кількість налаштувань профілю можна зберігати в хмарному сервісі SteelSeries CloudSync. Вартість цієї моделі — $140.

В модель SteelSeries Siberia Elite також додана можливість вибору кольору для підсвічування на кожному навушнику. Гарнітура зберегла підтримку технології Dolby Prologic IIx для об’ємного і реалістичного багатоканального звучання. Разом з тим, вона отримала більш тонкий покращений мікрофон, а також амбушюри і звукову карту від оригінальної моделі. Гарнітура надійде в продаж за ціною $200.

А для тих, хто має обмежений бюджет, компанія підготувала гарнітуру Siberia Raw Prism вартістю $70. Хоч новинка і відрізняється полегшеною конструкцією, вона, за словами виробника, зберегла всі основні переваги сімейства Siberia. Гарнітуру можна підключити до настільних комп’ютерів, ноутбуків і ігрових консолей.

Передзамовлення моделі Siberia Raw Prism можна зробити вже зараз в магазині Зона51. В найближчому часі очікуйте можливість передзамовити інші моделі нової лінійки Siberia.

Читайте також

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

ЗОНА51 та Razer розпочали змагання прогнозів, приурочене до The International 2018 (КОНКУРС)

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

PlayNews #256 — PlayStation, Battlefield 1…

PlayNews #255 — Gamescom 2016

PlayNews #254 — Quantum Break, Pokémon Uranium…

PlayNews #253 — QuakeCon, Overwatch, No Man’s Sky…

Популярне