Організатори Indie Cup анонсували учасників конкурсу

Організатори Indie Cup S’20, онлайн-конкурсу незалежних ігор Східної Європи, про яких ми розповідали трохи раніше, оголосили учасників та їх проекти цьогорічного змагання. Всього зібрали 122 проекти: 88 ігор для ПК і 41 для мобільних пристроїв. 34 з них були створені на Unreal Engine і ще 74 на Unity. З усіх проектів до релізу готові 14, 39 знаходяться в беті, а решта 70 — на етапі альфа-тестування.

Оскільки ігор дуже багато, ми не можемо розповісти вам про кожну з них, але ви можете ознайомитись з ними самі. Зробити це можна на офіційному сайті Indie Cup в розділі «Учасники» або за цим посиланням: https://indiecup.gtpmedia.net/participants

Крім того на сайті є ще один новий розділ “Медіа”, у которому ви можете ознайомитись з останніми статтями та новинами про кубок Indie Cup, а також про його учасників. Найближчим часов має з’явиться українська та англійська версії сайту.

Далі по графіку журі обиратиме переможців у кожній з 9 номінацій, з якими теж можна ознайомитись за цим посиланням. 28 серпня оголосять шортлист номінацій, а 1 вересня журі назве переможців. До речі, про журі. Цього року одним з суддів буде наш головний редактор — Олег Куліков!

Indie Cup – це найбільший конкурс інді-розробників Східної Європи. Щорічно в ньому бере участь більше 200 незалежних ігор. Кубок проходить два рази на рік, повністю онлайн. Подача проєктів, їх презентація, суддівство та нагородження відбуваються на сайті та в соціальних мережах Indie Cup.

 

Читайте також

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Оголошено переможців Indie Cup S’20

Indie Cup S’20

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Indie Cup S’20

Не проґавте можливість подати заявку на Indie Cup S’20

PlayUA на Indie Cup — обираємо найкращих

Творці Fall Guys відкривають ще одну студію в Британії

Fall Guys

Оновлення до Wolcen: Lords of Mayhem ще не вийшло, а вже розізлило спільноту

Ремастер класичної jRPG SaGa Frontier заплановано на 2021