Стратегії не вмирають: 75% призерів Indie Cup CEE — яскравий цьому доказ

Сьогодні закінчився Європейський сезон фестивалю Indie Cup від української компанії GTP Media. З-поміж 145 ігор-учасниць, створених у Центральній та Східній Європі, судді обрали четвірку найкращих ігор у відповідних номінаціях. Що цікаво, три нагороди з чотирьох отримали стратегії. Хто там досі говорить про смерть жанру, га?

Найкраща гра фестивалю — Against the Storm

Формально номінація називається “Найочікуваніша гра”, але організатори самі визначають її як нагороду для най-най-най гри фестивалю. Нею стала містобудівна стратегія з роуґлайк-елементами Against the Storm. До речі, на літньому конкурсi Indie Cup’21 Against the Storm уже отримувала нагороду як найкраща гра для ПК, але з того часу розробники наповнили її новими механіками й контентом.

У цій стратегії ми беремо на себе роль намісника Обпаленої королеви, якому доручено керувати новими поселеннями людей, бобрів, ящерів і гарпій. У цьому світі йде нескінченний дощ, а час від часу континентом проноситься Гнила буря, яка знищує все на своєму шляху. Тож нам треба встигати будувати нові поселення, готувати їх до неминучої трагедії та встигнути виконати якнайбільше доручень королеви до початку бурі.

Також Against the Storm має українську локалізацію.

Найперспективніша гра — Where Birds Go to Sleep

Найкращою грою на ранніх етапах розробки було визнано візуальну новелу Where Birds Go to Sleep, демку якої можна завантажити в Steam. Події гри розгортаються у фентезійному світі, натхненному перським і візантійським сетингами. Ми опинимося у свідомості Кормо — колишнього контрабандиста, який опиняється на таємничому острові, повному колоритних персоналій, глибоких розмов і зворушливих (а часом шокуючих) моментів, які залежатимуть від наши слів та вчинків.

 

“Нова надія” — Winter Falling: Battle Tactics

Найкращою грою від найменшої команди стала статегія, над створенням якої працює аж один поляк. Winter Falling: Battle Tactics народилася від розчарування фіналом “Гри Престолів” і бажання розробника самому переграти події битви під Вінтерфеллом.

Вибір критиків — Timberborn

А найкращою грою на думки преси й блоґерів стала польська містобудівна стратегія Timberborn, яка вийшла в дочасний доступ ще минулого року. Людство масово врізало дуба, тож тепер за технологічне освоєння нашої планети беруться бобри, які вже встигли сформувати кілька окремих фракцій/культур зі специфічними архітектурними стилями і науковими зрушеннями.

Timberborn, до речі, теж має українську локалізацію тексту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Варшавське повстання, ритм-паркур, фрукти-окупанти — У що безкоштовно пограти в Steam?

ПУТІН

В EGS почалася роздача двох якісних інді-головоломок: Out of Lineі і The Forest Quartet

Out of Line

Expansion — VR-стратегія від розробників з Харкова

Expansion

Студія Mimimi (Shadow Tactics, Desperados 3, Shadow Gambit) оголосила про закриття

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Інді Dark Souls, котик-революціонер, фанатська Hololive! — У що безкоштовно пограти у Steam?

Cat-aclysm

«Зроблено в Україні»: Чим радує грандіозний розпродаж українських ігор від GOG

GOG

Фанатам Desperados пропускати заборонено! Перші оцінки Shadow Gambit: The Cursed Crew

Shadow Gambit: The Cursed Crew

М’ясна поличка! — 6 бумер-шутерів, що варті уваги

Mala Petaka

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: