Ось яка зброя буде у Deathloop

Видання Gameinformer, яке раніше завітало в гості до ігротворчої студії Arkane Studios, продовжує місяць Deathloop. У його межах з нами діляться багатьма цікавими новинами, які стосуються прийдешньої гри. Цього разу мова йде про зброю, і про неї нам не просто розказали, але ще й показали її в дії у свіжому відео.

Побачити тут можна багато чого. Вбивати ворогів можна буде за допомогою мачете, пневматичної стелс-зброї, дробовиків, кулеметів, пістолетів, пістолетів-кулеметів та снайперських гвинтівок. У деяких видів зброї буде не один представник, а ще можна буде комбінувати зброю, принаймні у кінці відео нам продемонстрували стрільбу з двох пістолетів одночасно. Також варто зазначити, що у відео наведені не всі пушки, які будуть у релізній версії проекту.

Продемонстрували також не лише механіки, пов’язані зі стріляниною, але й з спеціальними можливостями героя. Можна побачити, як він телепортується та силою думки відправляє ворожих NPC високо-високо вгору. А ще трішки можна подивитися на стелс, діалоги та локації.

Нагадуємо, що реліз Deathloop відбудеться 21 травня на ПК та PlayStation 5. Що стосується Xbox, то попри придбання студії компанією Microsoft, питання виходу гри на її консолях залишається відкритим.

Читайте також

Реліз Deathloop перенесли на осінь

Game Informer скоро розкажуть більше про Deathloop

deathloop

Розробники Dishonored та Prey працюють над неанонсованою грою

PlayStation повідомила точну дату виходу Deathloop

Deathloop

Arkane працює одразу над двома новими іграми

Dishonored

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Нові подробиці Resident Evil VIII, Deathloop, Hyper Scape… — PlayNews

Resident Evil Village

Prey отримає VR-версію?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: