Ось яка зброя буде у Deathloop

Видання Gameinformer, яке раніше завітало в гості до ігротворчої студії Arkane Studios, продовжує місяць Deathloop. У його межах з нами діляться багатьма цікавими новинами, які стосуються прийдешньої гри. Цього разу мова йде про зброю, і про неї нам не просто розказали, але ще й показали її в дії у свіжому відео.

Побачити тут можна багато чого. Вбивати ворогів можна буде за допомогою мачете, пневматичної стелс-зброї, дробовиків, кулеметів, пістолетів, пістолетів-кулеметів та снайперських гвинтівок. У деяких видів зброї буде не один представник, а ще можна буде комбінувати зброю, принаймні у кінці відео нам продемонстрували стрільбу з двох пістолетів одночасно. Також варто зазначити, що у відео наведені не всі пушки, які будуть у релізній версії проекту.

Продемонстрували також не лише механіки, пов’язані зі стріляниною, але й з спеціальними можливостями героя. Можна побачити, як він телепортується та силою думки відправляє ворожих NPC високо-високо вгору. А ще трішки можна подивитися на стелс, діалоги та локації.

Нагадуємо, що реліз Deathloop відбудеться 21 травня на ПК та PlayStation 5. Що стосується Xbox, то попри придбання студії компанією Microsoft, питання виходу гри на її консолях залишається відкритим.

Читайте також

Стрім-подкаст Підсумки вересня

DeathLoop

Операція CS:GO випередила всіх у тижневому чарті Steam

Counter-Strike:Global Offensive

Deathloop очолила новий тижневий чарт Steam

Deathloop

Оголошено системні вимоги Deathloop

deathloop

Deathloop, Sonic Colors: Ultimate, Lost Judgment — Порадник ґеймера: Вересень 2021

Deathloop

Deathloop відправилася “на золото”

deathloop

Післязавтра відбудеться трансляція State of Play, яка присвячена Deathloop

deathloop

Реліз Deathloop перенесли на осінь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: