Отримайте Borderlands: The Handsome Collection безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store невпинно дарує нам круті ігри. Цей тиждень не став виключенням і у магазині можна цілком безкоштовно та назавжди забрати Borderlands: The Handsome Collection, яка містить у собі Borderlands 2 та Borderlands Pre-SequelІгри будуть безкоштовними до 4 червня.

Borderlands 2 — це шутер від першої особи з елементами RPG розроблений Gearbox Software. Сюжетно гра продовжує першу частину, у якій гравці розкрили секрет «Сховища». Красунчик Джек, головний анатагоніст другої чатсини, присвоїв собі заслуги Шукачів Сховища, захопив корпорацію Гіперіон та прозвався диктатором планети Пандора. Як можна зрозуміти, ціль головних героїв — подолати Джека.

Borderlands Pre-Sequel — такий же шутер, як і друга частина, проте сюжетно розташований між двома іграми серії. Гра розповідає про становлення корпорації Гіперіон та Красунчика Джека, який тоді ще був простим робочим на ім’я Джон.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Borderlands 2 та Borderlands Pre-Sequel, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Отримайте Remnant: From the Ashes та The Alto Collection безкоштовно та назавжди

Отримайте Total War Saga: TROY безкоштовно. Але покваптеся — роздача триватиме лише 24 години

Популярне