Отримайте Borderlands: The Handsome Collection безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store невпинно дарує нам круті ігри. Цей тиждень не став виключенням і у магазині можна цілком безкоштовно та назавжди забрати Borderlands: The Handsome Collection, яка містить у собі Borderlands 2 та Borderlands Pre-SequelІгри будуть безкоштовними до 4 червня.

Borderlands 2 — це шутер від першої особи з елементами RPG розроблений Gearbox Software. Сюжетно гра продовжує першу частину, у якій гравці розкрили секрет «Сховища». Красунчик Джек, головний анатагоніст другої чатсини, присвоїв собі заслуги Шукачів Сховища, захопив корпорацію Гіперіон та прозвався диктатором планети Пандора. Як можна зрозуміти, ціль головних героїв — подолати Джека.

Borderlands Pre-Sequel — такий же шутер, як і друга частина, проте сюжетно розташований між двома іграми серії. Гра розповідає про становлення корпорації Гіперіон та Красунчика Джека, який тоді ще був простим робочим на ім’я Джон.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Borderlands 2 та Borderlands Pre-Sequel, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Отримайте Metro Last Light Redux безкоштовно та назавжди!

Отримайте For The King безкоштовно та назавжди!

Отримайте Dandara: Trials of Fear Edition безкоштовно та назавжди!

У EGS безкоштовно роздають Jurassic World: Evolution

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

У EGS безкоштовно роздають Solitairica

У EGS безкоштовно роздають Stranded Deep

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: