web analytics

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

У грудні популярна гонкова гра Forza Horizon 4 від Playground Games зникне з цифрових крамниць Xbox і ПК (Microsoft Store, Steam), тому з цієї нагоди розробники порадували гравців не лише шаленою знижкою у 80% на оригінальну гру, а й роздачею у Steam одразу трьох DLC, Forza Horizon 4: 1979 Talbot Sunbeam Lotus, Forza Horizon 4: 1967 Sunbeam Tiger та Forza Horizon 4: Mitsubishi Car Pack, які додадуть до колекції гравців 9 автомобілів.

Forza Horizon 4: 1979 Talbot Sunbeam Lotus містить британський ралійний автомобіль Talbot із заднім приводом і потужним 2-літровим двигуном

Forza Horizon 4: 1967 Sunbeam Tiger містить задньопривідний родстер-кабріолет Sunbeam, який поєднує в собі британську витонченість із великою потужністю, що забезпечується 4,7-літровим двигуном, створеним американським автогонщиком Керолом Шелбі.

Forza Horizon 4: Mitsubishi Car Pack міститьє відразу 7 автомобілів, які були випущені з 1992 по 2008 рік компанією Mitsubishi. До набору входять Mitsubishi Galant VR4, Mitsubishi Eclipse GSX, Mitsubishi GTO, Mitsubishi Lancer EVO VI GSR, Mitsubishi Lancer EVO VIII MR, Mitsubishi Lancer EVO IX MR і Mitsubishi Lancer EVO X GSR.

Нагадуємо, щоб забрати ці доповнення, необхідно мати у своїй бібліотеці оригінальну гру Forza Horizon 4, стандартне видання якої до 11 липня можна придбати лише за 139 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.f.i.s.t. forged in shadow torch

Вихідець з Electronic Arts анонсував духовного спадкоємця NBA Street

the run got next

В серпні Helldivers 2 отримає наймасштабніше оновлення

helldivers 2 escalation of freedom

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

Arcade Paradise та Maid of Sker можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.egs 1807

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown