Overwatch 2 офіційно анонсовано!

Останні кілька тижнів ширилися чутки про другу частину Overwatch, і ось нарешті стався офіційний анонс. Overwatch 2 – новий проект Blizzard, представлений на BlizzCon 2019.

У грі з’явиться чимало нових мап. Герої отримають можливість кастомізації здібностей та оновлений зовнішній вигляд. Окрім цього, показали режим Push, який стане основним для гри. Його використовуватимуть як в онлайні, так і Overwatch League. 

Overwatch 2, звичайно ж, отримає нових героїв, які вийдуть разом з грою. Одну з нових героїнь вже офіційно підтвердили, але на BlizzCon її не показали.

Що не менш важливо, всі ваші косметичні предмети з першої частини Overwatch будуть перенесені до другої.

Дмитро Джугалик

Люблю відео ігри і аніме й стараюсь по трохи у них розібратися. Паралельно пишу про це та не тільки.

      • тут насправді те що "це ж актівіжин" працює не так як для серії колд, наприклад, де одне і те саме і то щороку
        але я згоден хоч доповнень і багато, та прямо нанову гру це навряд тягне, та ладно, сюжетним режимам як мінімум я радію

        • Просто Блізардам нічого не заважало один лише WoW розвивати 15 років, наповнюючи його контентом. Про інші серії, між сиквелами яких проходило завжди більше 5 років, навіть згадувати нема сенсу. А тут хоп— і через 3 роки ми вивалюємо другу частину до гри, яка не дуже то й відрізняється від попередниці.
          А сам факт повної ПвП-сумісності першого та другого Овервочу та повне перенесення прогресу і косметики тільки доводить, що це в принципі одна і та ж гра — навіть ФІФА чи "Колода" не падала так низько. Втім, навіщо продавати ПвЕ окремим доповненням за 30 чи хай навіть 40 баксів, якщо можна начепити 2 у назві і брати всі 60?

          • ну в ФІФА я взагалі не розумію чим відрізняються частини останні так років 10, хоча моя остання фіфа98, тому міг щось пропустити. Але менше з тим їх продають як повноцінні ігри.
            Про вов там інший принцип, люди звикли до наповнення контентом експаншенами і смислу немає циферку додавати в назву, якщо і так всерівно там ціна не маленька + підписка.
            А в чому ницість? Якби я ці всі роки катав ОВ і у мене згорів весь прогрес, то і я б згорів напевне. Хіба що ціна, ок

    • Треба буде, тому що це рахується як інша гра, но як мінімум всі нагороди перенесуть з першої частини на другу, і це приємно

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

18 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

19 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

23 години

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

24 години

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.