Pay2Lose: Скін у Overwatch 2 робить власника мішенню

Нерідко ігри з можливістю задонатити звинувачують у наданні переваг гравцям, що платять. Але скін для персонажа Widowmaker з Overwatch 2 навпаки ускладнив життя тим, хто його придбав.

У грі проходить подія Битва за Олімп, де гравці мають можливість придбати косметичні предмети у стилі грецької міфології та випробувати себе у тимчасовому режимі, де персонажі отримують тематичні здібності. Серед цих скінів є один, що перетворює снайпера Widowmaker у Медузу. Розробники хотіли зробити якнайкраще, тож змії на її голові звиваються й шиплять, що, власне, характерно для Медузи, але не дуже практично для снайпера, що намагається приховати свою позицію.

Один із про гравців під ніком Kephri навіть поскаржився у Твіттері:

Скін Медузи настільки гучний, що ускладнює тобі гру. Мало того, що через її шипіння ти не чуєш кроків суперників, навіть заховатися від них марна справа. Супротивники чують шипіння змій на голові Медузи і дізнаються твою позицію.

Втім, деякі гравці не згодніі вважають, що у грі весь час шумно через постріли, вибухи та постійні репліки персонажів, тому навряд чи можна почути шипіння у цьому хаосі.

Ознайомитися із Битвою за Олімп та послухати шипіння Медузи у Overwatch 2 можна на Windows, PlayStation 4/5, Nintendo Switch та Xbox (One, Series).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Overwatch 2: любов і ненависть

Overwatch 2

Стрім на вибір: Fortnite, Overwatch 2, Fall Guys, The Crew Motorfest

fortnite

Найгірша гра в Steam? Overwatch 2 передає корону NBA 2K24

nba 2k24

Завтра Overwatch 2 отримає сюжетні PvE-місії… але не такі, як нам обіцяли

overwatch 2: invasion

Blizzard заплатить по 6 млн $ командам Overwatch League за відмову грати далі

overwatch league1

І нащо та двійка? За новий PVE контент в Overwatch 2 доведеться заплатити

overwatch 2

Кіберспортивний календар: Червень 2023

Кіберспортивний календар: червень 2023

У Overwatch 2 з’явиться новий герой підтримки — Lifeweaver

lifeweaver

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: