Pay2Lose: Скін у Overwatch 2 робить власника мішенню

Нерідко ігри з можливістю задонатити звинувачують у наданні переваг гравцям, що платять. Але скін для персонажа Widowmaker з Overwatch 2 навпаки ускладнив життя тим, хто його придбав.

У грі проходить подія Битва за Олімп, де гравці мають можливість придбати косметичні предмети у стилі грецької міфології та випробувати себе у тимчасовому режимі, де персонажі отримують тематичні здібності. Серед цих скінів є один, що перетворює снайпера Widowmaker у Медузу. Розробники хотіли зробити якнайкраще, тож змії на її голові звиваються й шиплять, що, власне, характерно для Медузи, але не дуже практично для снайпера, що намагається приховати свою позицію.

Один із про гравців під ніком Kephri навіть поскаржився у Твіттері:

Скін Медузи настільки гучний, що ускладнює тобі гру. Мало того, що через її шипіння ти не чуєш кроків суперників, навіть заховатися від них марна справа. Супротивники чують шипіння змій на голові Медузи і дізнаються твою позицію.

Втім, деякі гравці не згодніі вважають, що у грі весь час шумно через постріли, вибухи та постійні репліки персонажів, тому навряд чи можна почути шипіння у цьому хаосі.

Ознайомитися із Битвою за Олімп та послухати шипіння Медузи у Overwatch 2 можна на Windows, PlayStation 4/5, Nintendo Switch та Xbox (One, Series).

Читайте також

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Blizzard повністю йде з Китаю

Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

hant virus wants to burn down your antminer

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2

Стрім Overwatch 2 (і черги на сервер) — сьогодні о 22:30

Overwatch 2

10 причин зіграти в Overwatch 2 — Що нового у продовженні?

Overwatch 2

Blizzard примусово записуватиме голосовий чат у Overwatch 2

Overwatch 2

Головний дизайнер героїв Overwatch 2 звільнився з Blizzard

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: