web analytics

Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

Другий ігровий день WePlay Clutch Island запам’ятається нам на довго. Після вчорашнього дуже не впевненого виступу, з величезною кількістю помилок, віддачами ключових позицій та не злагодженим вибиваннями плентів, наш колектив потрапив у матч на виліт. Саме там колектив показав нам гру тієї команди NaVi, яку ми так давно чекали і яку ми заслуговуємо. 

По виступу колективу було зрозуміло, що останні 24 години пройшли для них у роботі над помилками, переробці стратегій, до яких притерлись вже абсолютно всі противники, і величезній праці над моральним станом хлопців. Адже востаннє ми могли бачити їх такими хіба що на IEM Katowice 2020, який пройшов більш ніж три місяці тому назад.

Сьогоднішній матч проти HardLegion міг стати і справді останнім на довгому та не простому шляху до чемпіонату світу, проте не став.

Natus Vincere vs HardLegion

  • Natus Vincere викреслюють Vertigo
  • Hard Legion викреслюють Nuke
  • Natus Vincere обирають Train
  • Hard Legion обирають Overpass
  • Natus Vincere викреслюють Dust2
  • Hard Legion викреслюють Mirage
  • Inferno залишається вирішальною картою

Перше, що здивувало напевне усіх глядачів у цьому матчі — це те, що NaVi викреслили свою улюблену карту dust2. Незважаючи на низький winrate, “Народжені Перемагати” обирали цю карту практично у всіх своїх матчах. На початку, команда перемагала, проте, всі основні стратегії та задумки з кожним разом втрачали свою непередбачуваність та ефективність все більше і більше.

Розпочавши зустріч на карті Train, NaVi програли пістолетний раунд. Здавалось би після цього мала б піти послідовність наступних відданих раундів, але ні. NaVi взяли гру в свої руки цілком і повністю. Виходи в точку були швидкими та точними. Кожен гравець знав свою роль і чітко справлявся з покладеними на себе обов’язками. Такими, виходи команди NaVi ми не бачили вже давно. Опоненти просто не розуміли як справитись з таким натиском. Перша карта завершилась рахунком 16-2. Переходимо до наступної.

На своїй карті HardLegion виглядали не набагато впевненіше. Хлопці розуміли, що всі їх плани на цей матч рухнули як картковий будинок. Цього разу пістолетка також відійшла в скарбничку HardLegion, проте всі наступні раунди належали NaVi. Результат карти 16:5. 

2-0 по картам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

NAVI стали чемпіонами Esports World Cup із CS2

p.ua.navi ewc champs

NAVI пожертвували всі призові з Мейджора на закупівлю безпілотних установок для ЗСУ

p.ua.navi mk

Дві українські команди з CS2 пройшли у фінальну частину ESL Pro League XIX

monte

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

NAVI стали чемпіонами першого Мейджору в CS2

p.ua.navi champs

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Віктор sdy Оруджев покинув команду Monte

p.ua.Віктор Оруджев

S1mple повертається в Counter-Strike 2 — але не в NAVI

s1mple