Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

Другий ігровий день WePlay Clutch Island запам’ятається нам на довго. Після вчорашнього дуже не впевненого виступу, з величезною кількістю помилок, віддачами ключових позицій та не злагодженим вибиваннями плентів, наш колектив потрапив у матч на виліт. Саме там колектив показав нам гру тієї команди NaVi, яку ми так давно чекали і яку ми заслуговуємо. 

По виступу колективу було зрозуміло, що останні 24 години пройшли для них у роботі над помилками, переробці стратегій, до яких притерлись вже абсолютно всі противники, і величезній праці над моральним станом хлопців. Адже востаннє ми могли бачити їх такими хіба що на IEM Katowice 2020, який пройшов більш ніж три місяці тому назад.

Сьогоднішній матч проти HardLegion міг стати і справді останнім на довгому та не простому шляху до чемпіонату світу, проте не став.

Natus Vincere vs HardLegion

  • Natus Vincere викреслюють Vertigo
  • Hard Legion викреслюють Nuke
  • Natus Vincere обирають Train
  • Hard Legion обирають Overpass
  • Natus Vincere викреслюють Dust2
  • Hard Legion викреслюють Mirage
  • Inferno залишається вирішальною картою

Перше, що здивувало напевне усіх глядачів у цьому матчі — це те, що NaVi викреслили свою улюблену карту dust2. Незважаючи на низький winrate, “Народжені Перемагати” обирали цю карту практично у всіх своїх матчах. На початку, команда перемагала, проте, всі основні стратегії та задумки з кожним разом втрачали свою непередбачуваність та ефективність все більше і більше.

Розпочавши зустріч на карті Train, NaVi програли пістолетний раунд. Здавалось би після цього мала б піти послідовність наступних відданих раундів, але ні. NaVi взяли гру в свої руки цілком і повністю. Виходи в точку були швидкими та точними. Кожен гравець знав свою роль і чітко справлявся з покладеними на себе обов’язками. Такими, виходи команди NaVi ми не бачили вже давно. Опоненти просто не розуміли як справитись з таким натиском. Перша карта завершилась рахунком 16-2. Переходимо до наступної.

На своїй карті HardLegion виглядали не набагато впевненіше. Хлопці розуміли, що всі їх плани на цей матч рухнули як картковий будинок. Цього разу пістолетка також відійшла в скарбничку HardLegion, проте всі наступні раунди належали NaVi. Результат карти 16:5. 

2-0 по картам.

Читайте також

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

Розпочався фінал всеукраїнського чемпіонату з CS:GO Logitech G National Cybersport League

NCL

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

Популярне