Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

В більшій частині світу театральний прокат фільму “Бетмен” (The Batman) добігає або вже добіг кінця. Звісно, з об’єктивних причин повноцінного вторгнення РФ на терени нашої держави у нас фільм поки що взагалі не був в прокаті (хоча особисто я дуже сподіваюсь що врешті решт ми все надолужимо, на відміну від росіян). Нам також поки що не доступна більша частина стрімінґових сервісів куди наразі вже відправився фільм — HBO Max та Vudu. Однак, окрім 5 хвилин вирізаної сцени,  YouTube вже просто заполонили фрагменти, тож за бажанням фільм можна зібрати з них. Ні, серйозно, це правда для досить істотної кількості фільмів, адже якийсь фрагмент для ознайомлення викласти на YouTube можна більш-менш легально… І так здається дуже недалеко до того щоб скласти до купи всі три години.

Як для тих хто з сумом в очах (бо як інакше?..) збирається робити приблизно це, так і для тих, хто хоче дочекатись фільму в нормальному вигляді але хоче чогось трішки більшого ніж трейлери є однаково цікава опція, адже замість реклами Vudu виклали на YouTube просто перші 10 хвилин фільму. Оскільки це 10 хвилин зі 176, навряд вони проспойлять вам щось страшне і настільки ж навряд їх потім буде нецікаво дивитись у самому фільмі.

Хід, насправді, не новий і ймовірно є ноу-хау Warner Bros. Майже десять років тому, у 2012 році вони так само рекламували нетривіальний фільм “Маніяк” (Maniac) з Елайджою Вудом, показавши просто перші 6 хвилин замість тізеру. Цікаво що хоч фільми дуже різні, конкретно початкові сцени надані у цих двох фрагментах мають істотну схожість.

Читайте також

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

Пол Дано

Продовження “Бетмена” офіційно запущено у виробництво

Роберт Паттінсон

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Джейсон Момоа зіграє в кіноадаптації Minecraft

Minecraft

[Трішки спойлер] 5 хвилин нового Бетмена: що показали у сцені, якої нема у фільмі

The Batman

Російські блогери більше не зможуть монетизувати свої відео на YouTube

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: