Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

В більшій частині світу театральний прокат фільму “Бетмен” (The Batman) добігає або вже добіг кінця. Звісно, з об’єктивних причин повноцінного вторгнення РФ на терени нашої держави у нас фільм поки що взагалі не був в прокаті (хоча особисто я дуже сподіваюсь що врешті решт ми все надолужимо, на відміну від росіян). Нам також поки що не доступна більша частина стрімінґових сервісів куди наразі вже відправився фільм — HBO Max та Vudu. Однак, окрім 5 хвилин вирізаної сцени,  YouTube вже просто заполонили фрагменти, тож за бажанням фільм можна зібрати з них. Ні, серйозно, це правда для досить істотної кількості фільмів, адже якийсь фрагмент для ознайомлення викласти на YouTube можна більш-менш легально… І так здається дуже недалеко до того щоб скласти до купи всі три години.

Як для тих хто з сумом в очах (бо як інакше?..) збирається робити приблизно це, так і для тих, хто хоче дочекатись фільму в нормальному вигляді але хоче чогось трішки більшого ніж трейлери є однаково цікава опція, адже замість реклами Vudu виклали на YouTube просто перші 10 хвилин фільму. Оскільки це 10 хвилин зі 176, навряд вони проспойлять вам щось страшне і настільки ж навряд їх потім буде нецікаво дивитись у самому фільмі.

Хід, насправді, не новий і ймовірно є ноу-хау Warner Bros. Майже десять років тому, у 2012 році вони так само рекламували нетривіальний фільм “Маніяк” (Maniac) з Елайджою Вудом, показавши просто перші 6 хвилин замість тізеру. Цікаво що хоч фільми дуже різні, конкретно початкові сцени надані у цих двох фрагментах мають істотну схожість.

Читайте також

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Дивіться документальний фільм про українські традиції “Весільний спадок” безкоштовно!

На YouTube з’явився автоматичний переклад субтитрів українською

В YouTube Shorts додали функцію нарізання кліпів

TikTok перевів Україну до Європейського регіону

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: