Перші 15 хвилин The Witcher 3: Wild Hunt

Хлопаки з IGN першими продемонструвати початок однієї з найочікуваніших ігор 2015 року — The Witcher 3: Wild Hunt. Насолодитись тим, як розпочнеться нова історія Ґеральта із Рівії зможете аж цілих 15 хвилин! Рафінований ґеймплей без вступного ролика.

Протягом місяця, працівники IGN обіцяють вантажити нові відео, що продемонструють складнощі бойової системи, нюанси магічних навичок і взаємодію з оточенням.

Та якщо ви хочете зберегти перші враження від гри, радимо утриматись від перегляду. Адже відео тільки підсилює схвильоване тремтіння і слиновиділення у поціновувачів жанру RPG та світу Відьмака Анджея Сапковського.

Гра вийде приблизно через місяць – 19 травня, і буде доступна для ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

[ign id=”http://www.ign.com/videos/2015/04/06/the-first-15-minutes-of-the-witcher-3-wild-hunt-ign-first”]
Протоковило Андрій

Конфліктний атрактор

  • якось мені не дуже сподобалася фізика конячого хвоста.Таке враження ніби його причепили і він просто теліпається

  • А саме гірше те, що бойова система така ж сама убога як і в другій частині.

  • Чесно, не дуже... Краще, я б не дивися відео...
    Особисто для себе я ідеалізував Відьмака, а після цього відео залишається
    гіркий присмак(((
    Моя думка може відрізнятися від вашої, і взагалі не відповідати реальності... (ну загалом як завжди пишу те, що думаю) )

    1) Графіка... Перше, що мені здавалося, це те, що у Відьмаку 3 буде революційний рівень графіки який буде в декілька разів кращий від усіх інших ігор на ПК, але в цьому відео... Фон - таке враження ніби то розмиття не зникає ніколи... Трава ледве різниця на фоні іншої зелені, кінь не має ніяких чітких меж, все зливається... Обличчя не реалістичні, а ОЧІ? Таке враження, що вони з іншої кольорової гамми... Не вважайте, що я графодрочер, графіка ніколи для мене не була головним критерієм, але для Відьмака я будував грандіозні плани, а тут вони руйнуються за 15 хвилин...
    2) Бойова система... Якщо в 2 частині я хвалив її за те, що вона цікава(цікава, а не зручна чи практична), то тут вона виглядає відверто убого... ЩО ЦЕ ЗА ЧЕРВОНІ РИСКИ ВІД МЕЧА!?!?! Серйозно! Графіка хоче буди над реалістичною, а ефекти взмаху як у якихось дешевих корейських ММО! На біса вони там! Краще свист б додали, або щось у тому роді... Дальше анімація бою... Так з анімацією були проблеми у всіх частинах відьмака... Тут чучуть ситуація краща, наприклад бої з людьми виглядали навіть дуже красиво, але бій вовками(вовкулаками або перевертнями(враховуючи, що їх били срібним мечем, то вони мабуть магічні потвори)), це навіть не смішно... Покручі навіть не реагують на те, що їх атакують! Звук є, але анімація? А помітив, що вій став дещо складніший... Наприклад при перекочуванні вас все ж таки можуть поранити...
    3) Анімація... Тут коротко... Справа в тому, що при атаці знаками(Аард для прикладу (ударна хвиля)) істоти реагують уповільнено, навіть в 2 частині з цим проблем не було... Але думаю це ви помітили...
    4)Весемір!!!! Він виглядає як суміш нічних пригод краснолюдки з сільським бродягою(людина) який спився і має червоніший ніс, ніж у простого кацапського діда мороза! "Це мЕрзость"
    Надіюся, що це оманливе враження... Графічні проблеми то тільки у PS, та й відео погане записане... В ПК такого не буде... Бойову систему не випробувавши оцінити не можна... Анімація, то проблема 1 патча, а Весемір... А що Весемір, прихворів дідусь! Нічого зара ластівку вип'є і знову в стрій)

  • 1. Всі дружно забувають, що журналістам роздавали ще січневий білд. З того часу чимало речей було підправлено й покращено.
    2. Можна привітати тих людей, які намалювали собі в уяві щось супермегагіперультракруте. Складається враження, наче вони живуть в інформаційному вакуумі і не бачили/не чули нічого, показаного за останніх півтора роки.
    3. Технічні проблеми — це ще півбіди. Проблема в тому, що не видно виправлення механічних частин, котрі залишилися ще з минулої гри.
    4. Єдине, що тішить: початок не настільки млявий, як у В2. Хоча все одно, до першої гри йому відверто далеко.

  • То скоро реліз. А чи скоро PLAYUA розпочне кампанію по збору коштів на переклад????

    • Ми не можемо цього зробити, поки розробники офіційно не дадуть добро на цей грошозбір (а заодно необхідні матеріали для перекладу і гарантію, що локалізацію офіційно додадуть до гри).
      Вже на котрий лист нема повноцінної відповіді, списують все на кранч :(

      • Зрозуміло. Будемо надіятись, що розроби все ж почують вас.

  • Так дивно дивитись))))шановні,ясно,що Відьмак ідеальним не буде- раз)зрозуміло - що та сама ситуація,що з халф-лайф 3 навколо цього вашого Відьмака- два)є книжки по ньому - от там вам і реалістичну фізику намалюєте і ще кучу всього цікавого і "необхідного"))я більше чекаю на Cyberpunk 2077))а Відьмак - ну який вийде - такий і буде)))який там список RPG на 2015?

    • Зараз всі сили кинуто на Pillars of Eternity.
      Влітку не варто буде оминати Shadowrun: Hong Kong.
      І десь під завісу року, як пощастить, вийде Torment: Tides of Numenera.
      ----------------
      Вже на тлі цих трьох проектів фентезійна GTA ( ота, що зветься The Witcher 3) виглядає не найкращим чином.

  • Цікаво, а Valve не пред'явить позов за "стибження" гуля з Dota 2?

    • У Доті 2 його тільки гравці називають так. А офіційна назва - Лайфстілер, або Найкс.

        • Ну, Blizzard же ж не подала на Valve у суд за перемалювання персонажів з Варкрафту, так що все гаразд.

  • Мені сподобалось, хоч я взагалі не фанат Відьмаків.. Мабуть доведеться грати)

  • НЕ дивлюсь спойлери - "качаю" силу волі! ;)
    а що там? що там? цікаво? - але я витримаю до релізу, витримаю! (зціпивши зуби) ;)

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

13 хвилин

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

21 годину

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

22 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

This website uses cookies.