Підпишіть петицію за українізацію GOG

Останнім часом Україну намагаються підтримувати у різних галузях, в тому числі, цим займаються в ігровій індустрії. Так відносно нещодавно у крамниці Ubisoft нарешті додали нашу валюту і готують українську локалізацію. А Blizzard хоч і не планують перекладати свій магазин солов’їною, але викорінили трикляті рублі та ввели рідну гривню.

Тепер користувачі вирішили звернутися до польської компанії CD Projekt, яка вже неодноразово робила важливі та приємні речі для українців. Гравці створили петицію, в якій просять перекласти інтерфейс крамниці GOG українською.

Петицію можна знайти у сервісі change.org за цим посиланням. На момент написання новини, вона зібрала вже понад 1000 підписів.

Хочемо зауважити, що навіть якщо петиція збере чимало підписів, це нічого не гарантує. Тим не менш, заявляти світу про важливість української мови — завжди добре. Але робімо це правильно! Коли ви пишете розробникам улюблених проектів з проханням додавання локалізації, не забувайте згадувати чудові вітчизняні спілки перекладачів, як от SBT Localization чи UnlocTeam. Так ви донесете ігротворцям не лише свої бажання, але й варіанти їхнього можливого втілення.

Читайте також

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Встигніть отримати Worms Revolution Gold безкоштовно на GOG

Встигніть безкоштовно отримати Greak: Memories of Azur на GOG

Встигніть безкоштовно отримати Broken Sword: Shadow of the Templars – The Director’s Cut на GOG!

Master of Magic безкоштовно роздають у GOG!

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

У GOG безкоштовно роздають Stasis!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: