Підпишіть петицію за українізацію GOG

Останнім часом Україну намагаються підтримувати у різних галузях, в тому числі, цим займаються в ігровій індустрії. Так відносно нещодавно у крамниці Ubisoft нарешті додали нашу валюту і готують українську локалізацію. А Blizzard хоч і не планують перекладати свій магазин солов’їною, але викорінили трикляті рублі та ввели рідну гривню.

Тепер користувачі вирішили звернутися до польської компанії CD Projekt, яка вже неодноразово робила важливі та приємні речі для українців. Гравці створили петицію, в якій просять перекласти інтерфейс крамниці GOG українською.

Петицію можна знайти у сервісі change.org за цим посиланням. На момент написання новини, вона зібрала вже понад 1000 підписів.

Хочемо зауважити, що навіть якщо петиція збере чимало підписів, це нічого не гарантує. Тим не менш, заявляти світу про важливість української мови — завжди добре. Але робімо це правильно! Коли ви пишете розробникам улюблених проектів з проханням додавання локалізації, не забувайте згадувати чудові вітчизняні спілки перекладачів, як от SBT Localization чи UnlocTeam. Так ви донесете ігротворцям не лише свої бажання, але й варіанти їхнього можливого втілення.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG роздають фентезійну стелс-пригоду Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness

Забутий український шутер Boiling Point з’явився в Steam i GOG

boiling point road to hell 10

У GOG можна безкоштовно забрати морозну і похмуру The Whisperer

The Whisperer

У GOG безкоштовно роздають інтерактивний детектив Blacksad: Under the Skin

Blacksad: Under the Skin

Чому спільнота Minecraft хоче зупинити голосування за нового моба 2023?

minecraft

Чому ви досі користуєтеся російськими локалізаціями?

3333

Підтримайте петицію про додавання української мови у Fortnite

Fortnite українською

У GOG безкоштовно роздають містичну пригоду Trüberbrook

Truberbrook

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: