web analytics

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

Якщо ви гадали, чи подорожчає підписка Game Pass до появи там Call of Duty: Black Ops 6, то Microsoft підтвердила, що не лише подорожчає, а й матиме трохи інше наповнення.

Звичайний Xbox Game Pass для консолей, із доступом до новинок у день релізу, з вересня замінить новий Xbox Game Pass Standard. Вартість його зросте з 12 до 15 доларів на місяць, але тепер у цей план не входитиме змога пограти в гучні новинки відразу в день релізу — на консолях таке залишиться тільки в Xbox Game Pass Ultimate, який подорожчає з 17 до 20 доларів на місяць.

Також із 12 вересня (а саме тоді почнуть діяти згадані зміни) Microsoft заборонить оформлювати Xbox Game Pass для консолей більше ніж на 13 місяців.

Варто зауважити, що зміни торкнуться лише нових підписників з сьогоднішнього дня, а ті, хто вже оплачує звичайний Xbox Game Pass зможуть і надалі користуватися всіма його можливостями.

Тим часом PC Game Pass для українських користувачів подорожчає з 190 до 230 гривень на місяць, як написано в пресрелізі Microsoft. Інших змін каталогу чи функціоналу там не заплановано.

За інформацією Microsoft, переважна більшість гравців вже користується Xbox Game Pass Ultimate, який є їхнім флагманським планом, тому подорожчання підписки — це єдина вагома зміна, яка їх торкнеться.

Нагадаємо, що цього року від власних студій Xbox у підписці для консолей і ПК вийдуть Age of Mythology: Retold (4 вересня), Call of Duty: Black Ops 6 (25 жовтня), Avowed (листопад), Microsoft Flight Simulator 2024 (19 листопада) та Indiana Jones and the Great Circle (грудень), а виключно для ПК — Ara: History’s Untold (24 вересня).

Точні дати релізу Avowed й Indiana Jones and the Great Circle очікуються на цьогорічній Gamescom у серпні, оскільки Xbox підтвердила свою участь у заході.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг