ПК-версія The Medium отримала першу знижку

The Medium від розробників з польської ігротворчої студії Bloober Team виявилася досить вдалою грою. Після релізу вона отримала чимало позитивних відгуків від гравців, а вже за тиждень змогла окупитися. З моменту виходу пройшло 2,5 місяці, автори проекту вважають що цього достатньо, щоб зробити першу знижку на нього.

Просто зараз у всіх крамницях, де продається ПК-версія The Medium, її можна придбати на 25% дешевше. Триватиме ця пропозиція недовго, а саме до 16 квітня, тож не проґавте можливість зекономити. А зробити ми це радимо у Epic Games Store, адже придбавши проект саме там, користуючись нашим посиланням, ви неабияк допоможете PlayUA.

А ще з нагоди першого зниження ціни, ігротворці з Bloober Team випустили спеціальне відео, де відібрали найкращі відгуки користувачів на своє творіння.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Layers of Fear отримає безкоштовне сюжетне доповнення

Layers of Fear

У четвер KONAMI нарешті покаже нові Silent Hill

Silent Hill

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

The Medium перестане бути ексклюзивом Microsoft і вийде на PS5

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

Потойбіччя в іграх: Little Nightmares 2, The Medium, Doom.. (Падон)