Племена гунів фарбували одяг… за рецептами з The Legend Of Zelda

Два тижні тому на полицях книгарень з’явився історичний роман за авторством Джона Бойна. Книга отримала назву A Traveller at the Gates of Wisdom, і розповідає читачеві про епоху гунів, які жили у V сторіччі до нашої ери.

Хоча роман дійсно історичний і не має у собі ніякої фантастики, але все ж дещо подібне у нього просочилося. Хибу відразу знайшли фанати The Legend Of Zelda: Breath of the Wild. У одному з фрагментів книги описується спосіб виготовлення червоного барвника, і як виявилося, він ідентичний рецепту з гри Nintendo.

Серед інгредієнтів значилися гайлійські гриби та хвіст червоного лізалфоса. І хоча їх не існує в природі, але хто його знає, що вирощували і кого розводили ті гуни, чи не так?

Читачі припустили, що письменник просто загуглив рецепт барвника і навіть не перевіряв його, а потім перевірили свій здогад. Підозри справдилися: за запитом “інгредієнти червоно барвника для одягу” в одному з перших посилань можна знайти інформацію, як скрафтити цей предмет у грі.

Згодом у твіттері автор книги визнав свою помилку. Він написав, що скоріш за все він і справді необачно скопіював інформацію, знайдену в мережі, не перевіряючи її. Цю кумедну ситуацію Джон згадуватиме до кінця свого життя.

Читайте також

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Nintendo придбала розробників Luigi’s Mansion 3

Nintendo припинить підтримку Super Mario Maker для Wii U

DOOM запустили на Nintendo Game & Watch

Війна на землях Sony: Microsoft планує купівлю японських студій

У мережу потрапив початковий код класичних ігор Nintendo

Mario

За що варто поважати Nintendo?

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Популярне