Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Відомий інсайдер по всесвіту Star Wars, Беспін Бюллетін, який своїми попередніми інсайдами заслужив собі довіру у спільноті, повідомив на одному з подкастів, що студія, яка не належить до Electronic Arts, веде роботу над новою частиною Star Wars: Knights of the Old Republic.

Це вже не вперше, коли з’являються чутки про те, що нова Knights of the Old Republic перебуває у розробці, проте Беспін уточнив, що BioWare та EA ніяк не причетні до роботи. Таке ствердження особливо актуальне, після того, як було анонсовано, що Ubisoft почали працювати над новою грою по франшизі. Ця новина поклала кінець ексклюзивній угоді між Lucasfilm та Electronic Arts, і тепер проекти у всесвіті «Зоряних війн» можна очікувати звідусіль.

Відомий ігровий журналіст та письменник Джейсон Шраєр теж стверджував, що робота над новою Knights of the Old Republic ведеться поза межами EA. Крім того, він зауважив, що спільнота «нізащо не вгадає», хто саме розробляє гру.

Беспін також розповів, що EA працюють над меншою грою у всесвіті «Зоряних війн», однак він гадає, що це не Battlefront 3. Також інсайдер поділився тим, що одна з студій працює над грою про мисливця за скарбами у тому ж всесвіті.

Наразі це вся відома інформація про нову Star Wars: Knights of the Old Republic, та й загалом про нові проекти по франшизі. Все що нам зараз залишається це лише чекати та сподіватися на анонс від однієї зі студій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Prince of Persia: The Lоst Crown повертається до витоків серії [трейлер]

Prince of Persia: The Lоst Crown

У цифрових крамницях EA з’явилася гривня

Гривня EA

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

У The Division 2 розпочалися безкоштовні вихідні

the division

Ubisoft вносить зміни у програму лояльності Ubisoft Store

ubisoft store

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: