web analytics

Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Відомий інсайдер по всесвіту Star Wars, Беспін Бюллетін, який своїми попередніми інсайдами заслужив собі довіру у спільноті, повідомив на одному з подкастів, що студія, яка не належить до Electronic Arts, веде роботу над новою частиною Star Wars: Knights of the Old Republic.

Це вже не вперше, коли з’являються чутки про те, що нова Knights of the Old Republic перебуває у розробці, проте Беспін уточнив, що BioWare та EA ніяк не причетні до роботи. Таке ствердження особливо актуальне, після того, як було анонсовано, що Ubisoft почали працювати над новою грою по франшизі. Ця новина поклала кінець ексклюзивній угоді між Lucasfilm та Electronic Arts, і тепер проекти у всесвіті «Зоряних війн» можна очікувати звідусіль.

Відомий ігровий журналіст та письменник Джейсон Шраєр теж стверджував, що робота над новою Knights of the Old Republic ведеться поза межами EA. Крім того, він зауважив, що спільнота «нізащо не вгадає», хто саме розробляє гру.

Беспін також розповів, що EA працюють над меншою грою у всесвіті «Зоряних війн», однак він гадає, що це не Battlefront 3. Також інсайдер поділився тим, що одна з студій працює над грою про мисливця за скарбами у тому ж всесвіті.

Наразі це вся відома інформація про нову Star Wars: Knights of the Old Republic, та й загалом про нові проекти по франшизі. Все що нам зараз залишається це лише чекати та сподіватися на анонс від однієї зі студій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA Sports FC 25 дасть можливість тонко налаштовувати поведінку гравців

p.ua.fc25

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

dragon age the veilguard

В XDefiant стартував перший сезон

p.ua.xdefiant 1 season

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Ubisoft підтвердила розробку відразу кількох ремейків Assassin’s Creed

assassin’s creed iv black flag