Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Відомий інсайдер по всесвіту Star Wars, Беспін Бюллетін, який своїми попередніми інсайдами заслужив собі довіру у спільноті, повідомив на одному з подкастів, що студія, яка не належить до Electronic Arts, веде роботу над новою частиною Star Wars: Knights of the Old Republic.

Це вже не вперше, коли з’являються чутки про те, що нова Knights of the Old Republic перебуває у розробці, проте Беспін уточнив, що BioWare та EA ніяк не причетні до роботи. Таке ствердження особливо актуальне, після того, як було анонсовано, що Ubisoft почали працювати над новою грою по франшизі. Ця новина поклала кінець ексклюзивній угоді між Lucasfilm та Electronic Arts, і тепер проекти у всесвіті «Зоряних війн» можна очікувати звідусіль.

Відомий ігровий журналіст та письменник Джейсон Шраєр теж стверджував, що робота над новою Knights of the Old Republic ведеться поза межами EA. Крім того, він зауважив, що спільнота «нізащо не вгадає», хто саме розробляє гру.

Беспін також розповів, що EA працюють над меншою грою у всесвіті «Зоряних війн», однак він гадає, що це не Battlefront 3. Також інсайдер поділився тим, що одна з студій працює над грою про мисливця за скарбами у тому ж всесвіті.

Наразі це вся відома інформація про нову Star Wars: Knights of the Old Republic, та й загалом про нові проекти по франшизі. Все що нам зараз залишається це лише чекати та сподіватися на анонс від однієї зі студій.

Читайте також

Нової Need for Speed цьогоріч не буде

Need for Speed Heat

У Dragon Age 4 мав бути мультиплеєр. На щастя, його вчасно викинули

Dragon Age 4

Підписка EA Play навесні поповниться новими іграми

Star Wars: Squadrons

В Anno 1800 анонсували безкоштовні вихідні

Anno 1800

Ubisoft розповіла про майбутнє Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

Вже наступного місяця у Watch Dogs: Legion з’явиться мультиплеєр

Watch Dogs: Legion

За мотивами Far Cry випустять серію коміксів

Саудівська Аравія вклала 3 млрд $ в EA, Take-Two й Activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: