Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Відомий інсайдер по всесвіту Star Wars, Беспін Бюллетін, який своїми попередніми інсайдами заслужив собі довіру у спільноті, повідомив на одному з подкастів, що студія, яка не належить до Electronic Arts, веде роботу над новою частиною Star Wars: Knights of the Old Republic.

Це вже не вперше, коли з’являються чутки про те, що нова Knights of the Old Republic перебуває у розробці, проте Беспін уточнив, що BioWare та EA ніяк не причетні до роботи. Таке ствердження особливо актуальне, після того, як було анонсовано, що Ubisoft почали працювати над новою грою по франшизі. Ця новина поклала кінець ексклюзивній угоді між Lucasfilm та Electronic Arts, і тепер проекти у всесвіті «Зоряних війн» можна очікувати звідусіль.

Відомий ігровий журналіст та письменник Джейсон Шраєр теж стверджував, що робота над новою Knights of the Old Republic ведеться поза межами EA. Крім того, він зауважив, що спільнота «нізащо не вгадає», хто саме розробляє гру.

Беспін також розповів, що EA працюють над меншою грою у всесвіті «Зоряних війн», однак він гадає, що це не Battlefront 3. Також інсайдер поділився тим, що одна з студій працює над грою про мисливця за скарбами у тому ж всесвіті.

Наразі це вся відома інформація про нову Star Wars: Knights of the Old Republic, та й загалом про нові проекти по франшизі. Все що нам зараз залишається це лише чекати та сподіватися на анонс від однієї зі студій.

Читайте також

У липні EA анонсує нову Dead Space. Перевидання трилогії поки під сумнівом

Побачити вміст паків у FIFA 21 тепер можна до їх купівлі

FIFA 21

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

It Takes Two отримала першу знижку у Steam

It Takes Two

Battlefield 2042 вийде у жовтні. Сюжетної кампанії там не буде

Battlefield 2042

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: