web analytics

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

Фільм за мотивами Watch Dogs вже почали знімати, як повідомила Ubisoft. Стрічка запропонує унікальну історію, відмінну від трьох ігор серії, яка розширить всесвіт франшизи.

Головні ролі в кіноадаптації зіграють Том Блайт (Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій) і Софія Вайлд (Говори до мене​​). Режисером виступить Матьє Турі (Спуск у безодню), сценарій писатиме Крісті Леблан (Кисень), а за продюсування відповідальні Ярів Мілчен і Наталі Леманн з Regency Enterprises та Маргарет Бойкін з Ubisoft Film & Television.

Як у всіх іграх серії Watch Dogs, історія буде зав’язана навколо світу, де хакери-повстанці завдяки своїм передовим технологіям намагаються боротися із корпораціями й викривати корупцію, яка стоїть за усією системою.

Втім, не варто чекати нову Watch Dogs в один період з випуском фільму, оскільки головні розробники оригіналу вже покинули Ubisoft Montreal після провальної Legion, а інша частина наразі активно працює над Assassin’s Creed Hexe та перезапуском перезапуску Prince of Persia: The Sands of Time, який планують випустити в 2026 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Креативний керівник серії Mario+Rabbids покинув Ubisoft після 25 років роботи

Девід Соліані

Графічний роман «Ворон» буде видано українською

crow

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

В XDefiant стартував перший сезон

p.ua.xdefiant 1 season

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Ubisoft підтвердила розробку відразу кількох ремейків Assassin’s Creed

assassin’s creed iv black flag

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

XDefiant