Подробиці INDIE|48

17-19-го квітня відбувся ігровий game jam INDIE|48. Організатором виступила київська студія GestaltGames і безпосередньо її директор Андрій Тихончук. Заявку на участь подало 19 команд, з яких не приїхало тільки чотири, а до фіналу дісталися лише 13 команд. До того ж, одна з команд відмовилася від участі в кінці першого дня. Всі інші учасники досить бадьоро впоралися з марафоном на 48 годин і представили свої проекти журі. У складі журі були Ігор Карєв (Tatem Games) і Олександр Штаченко (iLogos).

Потрібно віддати належне всім командам, які показали дуже хороший рівень і здивували своїм професіоналізмом та волею до перемоги.
І це при тому, що завдання у хлопців було складне. Потрібно було в одній грі обіграти три слова, яке придумали судді. А саме ”СОН”, “СПОРТ” і “КРОКОДИЛ”. Обмежень щодо ігрової механікт не було.

Все це відбувалося в київській івент-студії G13, яка стала домом на три дні для понад 40 людей, які люблять створювати гри.

Головним переможцем INDIE|48, а також переможцем у номінаціях “Найкращий звук” і “Найкраща графіка” стала гра ”BillaBong” від команди Diversido. Сенсом гри було пройти тубільцем по болоту зі сплячими крокодилами. За цю перемоги хлопці з Diversido отримали головний приз — Pro ліцензію Unity і цілий набір пам’ятних чашок за різні номінації.

Друге місце і перемогу в номінації “Вибір спільноти” отримала команда Renegades та їхня гра Joe vs Crocodile”. Такий собі шутер про тата-бейсболіста, який б’є битою крокодилів. У грі є декілька рівнів і навіть головний бос зі своєю особливою механікою.

Третє, почесне місце, а також номінацію “Найкраща ідея” отримала гра ZOZH” від команди RebelDev Тeam. Ідея гри в тому, що гравець керує не тільки своїм персонажем, але і крутить світ навколо нього. Вийшло дуже весело і цікаво. Ну а бос в особі безхатченка порадував всіх глядачів і зірвав оплески.

Також хочеться відзначити гру ”CROCODIE” від команди Two Squares & Triangle. Незважаючи на те, що гра взяла відразу дві номінації, “Найкращий ґеймплей” та “Найкраща ідея”, хлопці з Two Squares & Triangle зовсім забули про звук. І це прикра похибка, можливо, вартувала їм перемоги.

Ось таким і був перший INDIE|48. Наступний, можливо, відбудеться вже цієї осені.

Читайте також

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: