Подробиці п’ятого етапу раннього доступу Master of Orion

35279_banner

Пам’ятаєте космічну 4-Х стратегію від Wargaming про яку ми багато писали? Так от, забавка живе й процвітає, а на носі новий, п’ятий етап раннього доступу, на якому на гру чекає багато змін.

Автори гри, хлопці з аргентинської NGD Studios, не гають часу й орієнтуючись на відгуки геймерів вдосконалюють ігровий баланс, змінюючи безліч дрібниць, що в кінцевому результаті робить геймплей більш живим та динамічним. Безумовно, найбільшою радістю всіх фанатів франшизи стануть креативні й некреативні здібності рас, що врешті дісталися релізної версії гри. Тепер гравцям прийдеться грамотно обдумовувати кожен крок, адже  він вмить може стати останнім.

Зазнали змін і планети. Тепер біном впливає на швидкість росту колонії, а в колонізатора є можливість змінювати вектори економічного росту планети, й, при грамотному підході, вдасться виокристати її ресурси на всі 100%.

Також в грі з’явився новий тип галактик. Всі зіркові систему були розподілені по кластерах, і тепер кожен гравець починає партію в своїй “пісочниці”, що прийдетсья до смаку любителям повоювати.

Детальніше зі змінами можна ознайомитись на офіційному сайті, а якщо ви ще не вирішили, чи прийдеться олдскульна стратегія вам до смаку, наші прев’ю та відео зможуть вам допомогти з вибором.

Читайте також

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

На eSPORTconf Ukraine виступить експерт з IT- та спортивного права Ірина Сергієнко

Підсумки презентації Nintendo Switch

Популярне