Подробиці перших доповнень Anno 2205

Однією з головних фіч гри Anno 2205 є її „мультисесійність“, тобто, коли у вас є змога у одному світі будувати кілька міст у різних місцях. Саме цей елемент гри скоро отримає поповнення. Зараз гравцеві доступні для колонізування тропічні острови, Арктика і Місяць. З найближчими ж оновленнями гравцям стане доступний помірний пояс на Землі, а власники сезонної перепустки зможуть розширити свій вплив на орбіту та земну тундру.

Wildwater Bay

anno2205_wildwater-bay_keyart

Безкоштовне доповнення “Wildwater Bay” вийде у січні 2016 року і додасть у гру найбільшу локацію — помірний пояс, де буде доступний великий шматок суші і невеличкі острови.

На новому регіоні гравцеві будуть доступні нові завдання, серед них і загадки загублених під водою міст та привидів майбутнього“, — повідомив виконавчий продюсер проекту Burkhard Ratheiser.

Tundra Expansion

20151015_Anno2205_Tundra

Tundra Expansion буде доступна власникам сезонної перепустки у лютому 2016 року і додасть у гру новий регіон — Vanha Plains, на якому на вас чекатимуть нові елементи природи: болота, фіорди та тварини майбутнього — вівцебики. Тут на вас також чекатимуть і нові завдання зі загадками. Наприклад, ви можете спробувати розгадати загадку давнього еко-святилища. За словами розробників, Тундра стане найважчим сектором у всій грі.

Orbit Expansion

20151015_Anno2205_Orbit

Orbit Expansion стане доступне власникам сезонної перепустки на початку 2016 року і, як не дивно, додасть у гру космічний сектор — орбіту Землі. Вам належить збудувати вашу власну космічну станцію, яка, можливо, стане початком шляху до великого космосу. На орбітальній станції крім підтримки життєдіяльності астронавтів вам доведеться будувати дослідницькі модулі, які відкриють людству очі на незвідані куточки Всесвіту.

Читайте також

Відбувся реліз доповнення Tundra для Anno 2205

PlayNews #221 — Про знижки, семантику і все на світі…

Огляд Anno 2205

Anno 2205 — релізний трейлер та оцінки

Закритий бета-тест Anno 2205 скасований

Події наступного доповнення TESO розгортатимуться у регіоні Summerset

The Elder Scrolls Online

У файлах Rainbow Six: Siege знайшли зображення майбутніх італійських оперативників

Розробка Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered — підтверджена, але без мультиплеєра

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Популярне