Подробиці української We Are the Dwarves!

Zero_Cavern

Розробники з української студії Whale Rock Games запустили офіційний сайт гри We Are the Dwarves!, на якому можна дізнатись нові подробиці гри. Ми дізнались дещо нове про сюжет, персонажів та ігролад.

Світ у We Are the Dwarves! побудований таким чином, що весь простір космосу заповнений каменем, а життя існує лише у величезних печерах, у яких життя освітлюють так звані кам’яні Зірки, які здатні змінювати фізичні закони. Навколо таких Зірок свої королівства побудували Гном’ячі клани.

Сюжет гри розповідає про те, як один корабель гномів вирушає у самий центр кам’яного всесвіту, щоб знайти нові джерела енергії. Проте в результаті аварії команда зазнає невдачі. Після страшної катастрофи, єдині хто вижив — троє астронавтів — опиняються у віддаленому куточку світу, де їх чекають пригоди і небезпеки.

We_Are_the_Dwarves_Intro_cinematic.mp4

Керування одразу трьома персонажами не стане надто складним завданням для гравця. Зручне керування дозволяє легко перемикатися між персонажами або контролювати весь загін цілком, даючи не тільки індивідуальні, але і групові команди. А режим активної паузи допоможе зібратися з думками і виправити ситуацію.

За словами розробників, кожен із трьох персонажів гри мають унікальний ряд здібностей і стилів. Найкращого результату допоможе досягти комбінування різних умінь. Дії, які виконуватимуть наші герої можна зробити послідовними.

Хоча локації будуть заповнені небезпечними для життя факторами, світ гри можна і треба використовувати собі на користь. У цьому вам чудово допоможе розвідка, яка покаже найбільш вразливі позиції противника. Проте під час розвідки не слід забувати про акуратність і тишу, інакше вороги вас помітять.

artwork.we-are-the-dwarves.1920x1080.2015-01-23.5

З детальнішою інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті проекту. Зовсім скоро хлопці з Whale Rock Games опублікують там нові подробиці та напрацювання у розробці We Are the Dwarves!.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Путівник україномовними іграми Steam

Огляд We Are The Dwarves

We Are The Dwarves полегшала на вимогу гравців

Відбувся реліз We Are The Dwarves

Дата релізу та ціна української We Are The Dwarves!

Ґеймплейний трейлер української We Are The Dwarves!

Інтерв’ю з керівником розробки We Are The Dwarves

Українська гра We Are the Dwarves вже у Steam