«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

The New York Times розкрили нові подробиці припинення партнерства між NetEase та Activision Blizzard, яке тривало 14 років. Видання повідомляє, що Blizzard інтерпретувала позицію китайської компанії як погрозу. Це згодом вилилося у трансляцію знищення монумента з Warcraft розлюченими NetEase.

NetEase за ліцензією Activision Blizzard розповсюджувала Warcraft, Hearthstone, Diablo 3 (враження від IV частини) та Overwatch у китайському регіоні, оскільки місцеві закони змушують мати китайську компанію-партнера, щоб отримувати доступ до тутешнього ринку.

Головний виконавчий директор NetEase під час відеоконференції сказав, що здатен переконати китайську владу заблокувати чи схвалити покупку Activision Blizzard компанією Microsoft. Керівництво американської компанії розцінило це як погрозу, тому не дійшло до того, щоб надати NetEase більше контролю завдяки новій угоді ліцензування. Це, як вважали NetEase, мало би полегшити співпрацю через нові закони уряду.

Пізніше Activision для обережності запропонувала NetEase виплатити 500 мільйонів доларів авансом задля певності, що ігри не будуть тиражуватися без їх згоди, а всі труднощі з урядом будуть вирішені. NetEase відмовили, що невдовзі вилилося в останню пропозицію Activision Blizzard продовжити співпрацю на 6 місяців, поки вони шукатимуть іншого китайського партнера. Після цієї останньої відмови ми й отримали таку-от розв’язку всієї ситуації.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Ігри Activision Blizzard поповнять колекцію Ubisoft+

ubisoft+

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

Суд відхилив апеляцію FTC, Microsoft майже досягнули мети

ms blizzard

Microsoft стали на крок ближче до купівлі Activision Blizzard [ОНОВЛЕНО]

ms activision

Warner Bros. прокоментувала заборону «Барбі» у В’єтнамі

Барбі 2023 фільм

Боббі Котик: “Я помилився стосовно Nintendo Switch”

Nintendo Switch

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: