web analytics

«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

The New York Times розкрили нові подробиці припинення партнерства між NetEase та Activision Blizzard, яке тривало 14 років. Видання повідомляє, що Blizzard інтерпретувала позицію китайської компанії як погрозу. Це згодом вилилося у трансляцію знищення монумента з Warcraft розлюченими NetEase.

NetEase за ліцензією Activision Blizzard розповсюджувала Warcraft, Hearthstone, Diablo 3 (враження від IV частини) та Overwatch у китайському регіоні, оскільки місцеві закони змушують мати китайську компанію-партнера, щоб отримувати доступ до тутешнього ринку.

Головний виконавчий директор NetEase під час відеоконференції сказав, що здатен переконати китайську владу заблокувати чи схвалити покупку Activision Blizzard компанією Microsoft. Керівництво американської компанії розцінило це як погрозу, тому не дійшло до того, щоб надати NetEase більше контролю завдяки новій угоді ліцензування. Це, як вважали NetEase, мало би полегшити співпрацю через нові закони уряду.

Пізніше Activision для обережності запропонувала NetEase виплатити 500 мільйонів доларів авансом задля певності, що ігри не будуть тиражуватися без їх згоди, а всі труднощі з урядом будуть вирішені. NetEase відмовили, що невдовзі вилилося в останню пропозицію Activision Blizzard продовжити співпрацю на 6 місяців, поки вони шукатимуть іншого китайського партнера. Після цієї останньої відмови ми й отримали таку-от розв’язку всієї ситуації.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters

Палаючий стрім World of Warcraft: Cataclysm Classic

untitled

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Microsoft звільняє 1900 співробітників зі свого ігрового підрозділу

p.ua.microsoft

«Боббі Котик зіпсував наші ігри»: працівники Activision Blizzard раді відставці гендиректора

bobby kotick activision blizzard