Pokemon GO виповнилося 5 років

6 липня 2016 року відбувся реліз Pokemon GO. Суть гри полягала у тому, що гравцям з допомогою доповненною реальності необхідно було ловити покемонів, змагатися з іншими тренерами та багато іншого. Творіння Niantic стало справжнім культурним феноменом та замусило мільйони людей по всьому світу виходити на вулиці. Сьогодні гра святкує свою 5 річницю!

До вересня 2016 року гру встановили понад 500 мільйонів разів, а станом на серпень 2019 року, Pokemon GO перейшли відмітку в 1 мільярд завантажень. За перші 80 днів гра зібрала 470 мільйонів доларів, а ще через 10 днів збори гри сягали вже 600 мільйонів. Pokemon GO поставила рекорд, досягнувши такої відмітки найшвидше серед усіх мобільних ігор. За 2020 рік гра стала однією з п’яти найбільш прибутковіших з річним доходом 1,92 млрд доларів. На кінець минулого року загальний прибуток від гри склав 6,46 млрд.

Раніше, для того, аби грати Pokemon GO необхідно було виходити на вулицю, та блукати у пошуках покемонів, битв та інших ігрових заходів. З початку карантину, розробники ввели у гру оновлення, яке дозволило насолоджуватись ігроладом не покидаючи власний будинок. Детальніше про це можете почитати у нашому матеріалі.

Окрім прихильників, річницю гри також св’яткують і розробники. Починаючи від сьогодні і до 15 липня у Pokemon GO проходитимуть різноманітні заходи та події. Так Літаючий Пікачу та Дарумака почнуть з’являтися трохи чатіше, а довкола ПокеСтомпів гарантовано з’являтиметься безліч звичайних покемонів, якщо активувати приманку. Гравці також отримуватимуть щоденне бонусне завдання Field Research, а також інші бонуси та нагороди. З повним переліком усіх покемонів та завдань можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

Читайте також

Еволюція Серії. Огляд Pokemon Scarlet & Violet

Pokemon Scarlet & Violet

Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Call of Duty Modern Warfare 2

Pokemon Scarlet and Violet побила рекорд продажів Nintendo

pokemon scarlet and violet

Як Маріо вплинув на сучасні ігри ? (RendarosUA)

mar1o

Dendy – приставка мого дитинства (Таємна кімната)

dendy приставка мого дитинства. Епоха 8 біт в Україні 1

Акторка озвучення Байонетти закликала бойкотувати Bayonetta 3

bayonetta 3

Nintendo почала блокувати розміщення еротичних ігор у eShop

Hot Tentacle Shot

Стрім Nintendo Direct у виконанні PlayUA

h2x1 nintendodirect genericlogo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: