web analytics

Помсти хочеш? Фільм «Конотопська Відьма» з 22 серпня у кінопрокаті

З 22-го серпня цього року в національному кінопрокаті стартує горор «Конотопська Відьма» — перший фільм з майбутньої лінійки жахів від медіагрупи FILM.UA. У центрі яких героїні з міфологічним бекграундом, що борються зі злом на тлі поточних подій. Перша стрічка лінійки розповідає історію кривавої та жорстокої помсти прадавньої відьми з Конотопу російським окупантам — вбивцям її коханого.

За сюжетом прадавня відьма з Конотопу завдає мученицької смерті загону рашистських окупантів, які вбили її коханого. Охоплена жагою до помсти відьма розпочинає свій кривавий шлях розплати. Кожна наступна смерть жорстокіша за попередню — відьма упивається пекельним болем кривдників, але чи вдасться їй протистояти мороку, що поглинає її, та залишитися на боці світла?

Ідея сюжету виникла у творців з початком повномасштабного вторгнення — тоді російські окупанти зайшли в Конотоп, місто у Сумській області, що славиться своїми легендами про відьом. Безстрашні жительки міста нещадно поливали загарбників прокльонами, нагадуючи про своє містичне єство, тим самим демонструючи невимовну стійкість та прагнення до свободи. У цьому й полягає один із ключових посилів стрічки — сила і лють української жінки не знає меж.

Центральний образ у фільмі — відьми — універсальний та близький, адже кожна українка має потужну внутрішню силу, здатну проявитися в моменти загрози. Персонаж, що прийшов до нас зі стародавніх міфів та легенд у сучасне життя, втілює єдине бажання всіх українців сьогодні – затято мститься кривдникам – та є уособленням праведної люті, яка палає в серцях кожного з нас.

«Конотопська відьма» — фільм-терапія наших травм війни, що дає змогу прожити відчуття такої бажаної помсти, втілюючи біль у лють, проте залишає надію на світле майбутнє.

— говорить Ірина Костюк, генеральна продюсерка фільму.

Фільмування стрічки тривало в листопаді-грудні 2023 року. До зйомок долучилися військові консультанти, що надали бойову техніку для знімань, — справжній БТР, що було “затрофеєно” в перші дні вторгнення на Житомирській трасі. Серед знімальної команди також можна зустріти чинних військових, зокрема автор ідеї та сценарист Ярослав Войцешек нині проходить службу в лавах ЗСУ, а художниця з костюмів Ірина iSky — учасниця бойових дій, яка забезпечила майданчик справжньою трофейною формою російських солдатів. В одній зі сцен фільму також залучені актори — чинні військові:

  • ветеран війни Назар Грабар,
  • військовий ЗСУ Олександр Печериця,
  • чинний офіцер батальйону “Свобода” Володимир Ращук,

а також військовий ЗСУ Даніель Салем, для якого “Конотопська відьма” стала кінодебютом.

Фільм-рефлексія «Конотопська відьма», що візуалізує бажання помсти українців за відібране, щасливе життя на своїй землі — у кіно з 22 серпня 2024 року.

Попередження: фільм містить сцени насильницької та мученицької смерті окупантів — встигніть насолодитися на великому екрані. Зло буде покарано!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Почалася відкрита бета українського горор шутера Level Zero: Extraction

level zero extraction

Вийшов трейлер українського фільму жахів «Конотопська Відьма»

photo 11

Команда Dead by Daylight втратить 95 працівників внаслідок перебудови

Dead by Daylight

За всесвітом Dead by Daylight створюють кооперативний PvE шутер

the casting of frank stone

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning