Повернення Алана Мура від Vovkulaka — анонс довгоочікуваного «Провидіння»

Сказати, що Говард Філіпс Лавкрафт — хороший автор жахів це нічого не сказати. Рівно як і назвати Алана Мура просто хорошим автором химерних історій. А якщо жахливий світ першого поєднується з майстерністю другого, то з цього явно щось має вийти. І воно вийшло — неймовірні історії, натхненні творами Лавкрафта: «Провидіння», «Неономікон» та «Подвір’я», — що вийшли за авторства Мура, стали культовими.

 

У 2021 році видавництво Vovkulaka випустило друком «Неономікон», що містив в собі дві частини трилогії Мура – «Подвір’я» та, власне, «Неономікон». З оглядом на цей мальопис можна ознайомитись на нашому сайті, а сам комікс можна замовити за посиланням.

І нарешті видавництво відкрило завісу таємничості над третьою частиною, що має назву «Провидіння». Графічний роман водночас є приквелом та продовженням історій, описаних в «Неономіконі». «Провидіння» перенеосить читача у Нью-Йорк 1919-го року та розповідає історію журналіста Роберта Блека, що мандрує містам східного узбережжя. Звісно, оскільки твір натхненний творами Лавкрафта, то герой потраплятиме в різні містичні та жахливі історії з таємничими артефактами, зловісними культами, хтонічним жахом та потойбічними істотами. А маестро Мур всі ці складові поєднує в цілісну картину химерної лавкрафтіанської Америки, що ніби зійшла з творів самого Лавкрафта, написаних більше сотні років тому.

Над перекладом незмінно працює Остап Українець, що є автором перекладу і «Неономікону», і прозових творів Говарда Філіпса Лавкрафта. Сам мальопис буде видано українською в трьох томах, як і оригінальну версію. Перший том має побачити світ вже влітку цього року, а передзамовлення обіцяють відкрити вже в другій половині весни. Слідкуйте за анонсами, аби не проґавити і замовити.

Крім того видавництво Vovkulaka оголосило передзамовлення на новий мальопис Ігоря Баранька «Вдовичка», а ще раніше — на оновлене видання коміксів по всесвіту Відьмка. Ці передзамовлення вже тривають.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Подкаст «Баляндраси» #53 — Ярослав Мішенов | Vovkulaka (Третя Паралель)

balya 53

Видавництво Vovkulaka анонсувало «Інкал». Вони святкують день народження, а подарунки отримуємо ми!

Інкал

Видавництва Vovkulaka і ArtHuss влаштовують святково-моторошний конкурс на Гелловін

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Розпочався старт передзамовлення на манґу «Відьмак. Ронін»

Відьмак. Ронін

«Хєрмен» | Огляд українського супергеройського мальопису (Третя Паралель)

xmen review thumb

Як Алан Мур творив для Доктора Хто (Ми застрягли у ТАРДІС)

alanmurmzut

Відкрито передзамовлення на довгоочікуваний мальопис «Із Пекла» Алана Мура

from hell 11

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: