web analytics

Прем’єра фільму Девіда Лінча безкоштовно, без смс та реєстрації та ще й на YouTube

Невгамовна 74-річна легенда світового артхаусу Девід Лінч, який нещодавно став щоденно викладати погодні сводки на своєму YouTube-каналі David Lynch Theater, обіцяє ще одну цікавинку для шанувальників – прем’єру короткометражного фільму, яка пройде на каналі о 20-й годині за київським часом сьогодні 20.05.2020.

Короткометражний фільм “Вогонь (Пожежа)” (Fire (Pożar) Лінч зробив ще у 2015 році для спільних концертів з польским композитором Мареком Жебровскі, проте, окрім нечисленних концертів у 2015-2018 рр. фільм не демонструвався широкій публіці до сьогоднішнього часу. Самі ж Жебровскі і Лінч, проте, охоче розповідали про проект у інтерв’ю різних років.

Задум нашого експерименту був у тому, що я нічого не казав про свої наміри і Мареку інтерпретував візуальні образи на власний розсуд. На мій погляд це був успішний експеримент і я обожнюю композицію, яку Марек написав для Струнного квартету Пендерецкі.

Окрім прем’єри нового фільму Лінч продовжує щоденно викладати короткі відео про погоду у Лос-Анджелесі, що їх режисер фільмує у власній майстерні. У коментарях шанувальники творчості кінематографіста намагаються знайти приховані контексти і дивуються великій кількості диму у майстерні, яку важко пояснити навіть тим фактом що Лінч давно і у великих обсягах палить цигарки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

З 1 грудня Google почне видаляти акаунти, якими давно не користувались

YouTube

“Мої думки про кіно”: відомий український режисер Антоніо Лукіч завів канал на YouTube

Мої думки про кіно