Прем’єра фільму Девіда Лінча безкоштовно, без смс та реєстрації та ще й на YouTube

Невгамовна 74-річна легенда світового артхаусу Девід Лінч, який нещодавно став щоденно викладати погодні сводки на своєму YouTube-каналі David Lynch Theater, обіцяє ще одну цікавинку для шанувальників – прем’єру короткометражного фільму, яка пройде на каналі о 20-й годині за київським часом сьогодні 20.05.2020.

Короткометражний фільм “Вогонь (Пожежа)” (Fire (Pożar) Лінч зробив ще у 2015 році для спільних концертів з польским композитором Мареком Жебровскі, проте, окрім нечисленних концертів у 2015-2018 рр. фільм не демонструвався широкій публіці до сьогоднішнього часу. Самі ж Жебровскі і Лінч, проте, охоче розповідали про проект у інтерв’ю різних років.

Задум нашого експерименту був у тому, що я нічого не казав про свої наміри і Мареку інтерпретував візуальні образи на власний розсуд. На мій погляд це був успішний експеримент і я обожнюю композицію, яку Марек написав для Струнного квартету Пендерецкі.

Окрім прем’єри нового фільму Лінч продовжує щоденно викладати короткі відео про погоду у Лос-Анджелесі, що їх режисер фільмує у власній майстерні. У коментарях шанувальники творчості кінематографіста намагаються знайти приховані контексти і дивуються великій кількості диму у майстерні, яку важко пояснити навіть тим фактом що Лінч давно і у великих обсягах палить цигарки.

Читайте також

Девіду Лінчу виповинлося 75 років! Чим займається живий класик?

Девід Лінч зніматиме новий серіал для Netflix у 2021 році

На YouTube побільшає реклами: відтепер вона буде і на відео без монетизації

“Ти скейтер, Гаррі!”: У Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 побудували карту з Гоґвортсом

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

Горор-ситком “Кролі” Девіда Лінча отримає друге життя на YouTube

Раковина генія: Девід Лінч запрошує до майстерні

Стівен Содерберг написав три сценарії, перебуваючи на карантині

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: