web analytics

Прев’ю альфа-версії THE SKIES

Прев’ю THE SKIES | PreviewРозробка української постапокаліптичної MMORPG The SKIES не стоїть на місці. Гра вже наближається до бета-тесту і напередодні входу в нову фазу вона добряче змінилася, тож пропонуємо вашій увазі невеличке прев’ю The SKIES.

Прокидайся невідомий мандрівниче

The SKIES — це будь-яка класична постапокаліптична гра, як Fallout чи Wasteland, просто загорнута в MMO-обгортку. Проте українська студія Eforb постаралася, щоби за цим рецептом у них вийшло щось непогане.

Отож усе почалося із лона матері…Ой, вибачте, переплутав гру. У The SKIES усе починається зі створення свого неповторного постапокаліптичного протеже. Редактор дає достатньо можливостей для створення унікального персонажа, змінюйте колір очей, розмір ступнів, зачіску і багато інших параметрів, аби створити образ вам до смаку.

З крайнім оновленням редактор був суттєво покращений, тож тепер ви можете робити всі зміни безпосередньо на моделі персонажа, просто наведіть курсор на відповідну ділянку тіла та розважайтесь. Також на радість поціновувачам пограти за панянку, в гру була додана жіноча модель персонажа.

Прев’ю THE SKIES | Preview

Система розвитку персонажа у The SKIES — класична. Є основні параметри і є другорядні, які подекуди залежать від основних. Розібратися дуже легко, а ті, хто грав у Wasteland 2 або Fallout, взагалі почуватимуться, як удома.

Ну, привіт, жорстокий світ

Тож ви прокидаєтесь у цьому похмурому світі, повному безвиході, депресії, пустки з одним лише питанням: „А на біса я тут потрібний?“ На що гра відповідає: „Ви обраний, який повинен знайти Піднебесся.“  Усе, живіть із цим далі, як хочете. А що воно таке те Піднебесся, де воно, то вже якось по дорозі розберетесь, якщо вас на тій дорозі не з’їдять, звісно.

Окрім цієї священної місії можна знайти собі безліч інших захоплень. Вже на етапі ранньої альфи гра має чимало квестів з варіативним проходженням. Чи можете просто узятися за відстріл ворогів. Або ж, якщо ваш персонаж закінчений покидьок, — грабувати і вбивати все, що трапиться на шляху, навіть таких же шукачів пригод, як і ви. Так, у The SKIES вже на стадії альфи є система PvP та TvT.

Місцеві лаштунки з усіх постапоків найбільше схожі на Wasteland 2, бо іграшки подібні не тільки рольовою системою, а й тим, що в них висвітленний однаковий часовий простір. Атмосфера постапокаліпсису передана вдало, завдяки дизайну локацій і персонажів.

Прев’ю THE SKIES | Preview

Прев’ю THE SKIES | PreviewЯкщо ви грали в Black Desert Online, а потім сіли грати в The SKIES, то графіка може вас розчарувати. Однак вона не вимоглива до заліза, що робить The SKIES більш доступною для стареньких ПК. The SKIES за рівнем візуального багатсва найближча до Defiance. Але це лишень альфа і робити остаточні висновки про графіку ще надто рано. Досить відзначити, що графіка на пристойному рівні і постійно вдосконалюється.

Єдине, що залишає негативне враження, це те, що світ надто порожній. У тому ж таки Кімарі, невеличкому місті відчувається нестача якихось деталей і просто більшої різноманітності NPC. Але це ще можна виправити з майбутніми оновленнями.

Про приємні і не дуже моменти

Зі свіжим оновленням у The SKIES з’явилася міні-гра про злам замків. На жаль, через свою складність вона залишила після себе здебільшого негативні враження. Адже щоби зламати бісів замок заради коштовних 50 монеток, потрібно або покластися на випадковість, або мати сталеві нерви, я вже не кажу про купу змарнованого на це часу. Слід переосмислити концепцію цієї гри і зробити її або більш інтерактивною, як, наприклад, у TES IV: Oblivion чи серії Thief, де сам процес більше залежить від гравця, або просто зменшити складність.

Прев’ю THE SKIES | Preview

У The SKIES також можна побачити незграбну інтерфейсну таблицю з жахливими числами і недоступними кнопками. Не лякайтеся, це всього лиш система працевлаштування, яка поки що, на жаль, не працює. Узагалі економіка в The SKIES майже повністю залежатиме від гравців. І ця система заробітку є першим інструментом, який розробники плануюють запустити, але що воно таке — незрозуміло. Будемо сподіватися, що це якась форма взаємодії між гравцями, за якої сторони зможуть отримувати якесь фінансове чи ресурсне поповнення навіть, коли вони не грають в гру.

Поки що якісь висновки без детального ознайомлення робити складно, тому чекаємо наступних оновлень. Звісно, у The SKIES є класична система обміну, тому ви можете без проблем продати чесно награбоване якомусь НІПу, а потім напитися в барі, або виміняти м’ясо, вбитої вами собаки, на нову рушницю.

Загалом The SKIES приваблює атмосферою і має цілком гідну графіку вже на рівні альфи. Система квестів, обміну і багато іншого ще потребує шліфування. Тож радимо дочекатися бета-тесту і випробувати нову вітчизняну гру.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Справжній сенс The Last Campfire (Game Design — мистецтво)

thelastcampfireplayua

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1