Прев’ю Football Tactics

Люблю футбол. Видовищний, динамічний, напружений, інколи трагічний вид спорту, який захопив мільйони людських сердець.

Вітчизняні розробнки із Creoteam, які у минулому випустили слешер Collapse та доповнення до нього Collapse: Rаge, вирішили створити щось таке, що змінило би думку про віртуальний футбол. У Football Tactics складність менеджемнту команди зведена до майже зручного мінімуму, а сама гра на полі відбувається покроково.

Мобілковий менеджмент

Обираємо або створюємо команду, за яку доведеться грати в подальшому, обираємо країну, в якій і будуть відбуватися футбольні баталії і починаємо виводити наших улюбленців із аматорської в найпрестижнішу лігу відповідної країни.

Менеджмент команди тут відіграє одну з найважливіших ролей, адже вдосталь награвшись у Football Tactics на полі, можна починати симулювати матчі, і тут вже будуть враховуватися всі ваші попередні рішення. Схема гри, стартовий склад, втомленість гравців, відповідність позицій — усе це грає роль.

Прев'ю Football Tactics | Preview

Ви можете розвивати гравців, які будуть вивчати спеціальні вміння, також можна покращувати стадіон, школу юніорів, першого, другого помічника скаута, тренерів, воротарів, захисників, напівзахисників, нападників тощо.

Є ще й трансферна система, яка досягла піку своєї примітивності. Залежно від рівня скаута вам надається список гравців, яких можна придбати, а грошей вони будуть коштувати чималих. Хочете крутіших гравців? Заробляйте очки слави, здобуваючи призові місця в лізі, або за внутрішньо ігрову валюту. І тут виникає головне питання, чому ця гра виходить на ПК? Адже очки слави — це типово мобільна pay-to-win валюта, яка в грі дістається важко, і лише за неї можна придбати ключові предмети в грі.

Футбольні шахи

Перед початком матчу є можливість розкласти ваших гравців на свої позиції, так, щоб ваша стратегія нівелювала стратегію противника. Кожного матчу відбувається 48 дій (по 24 на тайм), 1 хід включає в себе 3 дії (наприклад: Пас-Прохід-Удар). Цікаво те, що попри простоту гра намагється кидати вам виклик, і додає в складності відповідно до того, як ваша команда розвивається.

Чимало залежить не тільки від вашої тактики, але й від вмінь гравців. Захисник, у якого вміння стояти в обороні нижче, ніж рівень контролю м’яча нападника, обов’язково допустить помилку і створить супернику гольовий момент. Також рівень вмінь гравців впливає на точність передач та ударів по воротах.

Прев'ю Football Tactics | Preview

Мірою розвитку команди та гравців, в останніх з’являються особливі вміння. Гарматний постріл — футболіст завдає надпотужний удар по воротах суперника; Сильний воротар — дозволяє упіймати м’яч після гарматного удару тощо.

Саме гра на полі змушує повертатися у Football Tactics знову і знову. Вона цікава, динамічна та проста у розумінні.

Безрозмірні кнопки

Графічно гра на полі виглядає приємно. Плавні анімації футболістів, красиві футбольні поля, які змінюються, залежно від погодних умов і пори року. Було б чудово, якби розробники додали ще більше анімацій, бо спостерігати за одними й тими ж анімаціями (яких обмаль) трохи бісить.

На жаль інтерфейс гри всім своїм виглядом каже: „Завантаж гру з Google Play!“ Football Tactics смішно виглядає на великих екранах, з її великими кнопками, які явно не призначені для маленького вказівника миші.

Football Tactics може зацікавити гравців своїм ігроладом на полі та простим і цікавим менеджемнтом. Добре, що гра перебуває в дочасному доступі, і у розробників ще є час виправити усю ту мобільність і зробити грання в тренера ще більш цікавим і комплексним. Гра постійно оновлюється і в неї додаються необхідні функції, такі як, підтримка майстерні Steam. Розробники не полінувалися і зробили самотужки Українську та Англійську прем’єр ліги. Creoteam обіцяють в майбутньому додати більше можливостей керування командою, нові турніри, статистику та мережевий мультиплеєр. Розробники не втомлюються повторювати, що їм потрібно більше відгуків простих гравців, тому ви маєте шанс долучитися до створення ще однієї української гри. До того ж ціна на неї зовсім невелика.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Справжній сенс The Last Campfire (Game Design — мистецтво)

thelastcampfireplayua

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G)

aspire7 kb3