web analytics

Прев’ю Hard West

Отримавши до рук прев’ю-версію Hard West, я непомітно залип у неї на кілька годин. Хоч зараз не все відкрито і чимало приховано від очей, зрозуміло, що гра зроблена, як слід.

Не такий вестерн

У Hard West вестерн дещо не такий, як ми звикли бачити. Це дійсно важкі часи, коли смерть від простих, виліковних нині хвороб чи неможливість пережити голодну зиму або надто спекотне літо — звичайна річ. Часи, коли вас із легкістю міг несподівано підстрелити п’яний бандит і піти непокараним. Ніякої романтики, лише бажання вижити.

Подання сюжету цікаве і незвичне. Він розкривається не через діалоги, не через знайдені елементи в грі, як ото книги чи записи, опис предметів. Історію нам розкриває сама Смерть. Хриплуватим, спокійним голосом вона описує найдраматичніші події. Їй бо ж байдуже кого забирати.

У грі історія героїв сповнена трагедії, смерті та втрати. Вами рухає таке сильне бажання помсти, що навіть сама Смерть не може прибрати вас до своїх рук. А у світі котрому на кожному кроці чигає небезпека, де переплелися класичний вестерн з містикою, навряд чи слід очікувати легкого життя.

Прев’ю Hard West | Preview

Музичне оформлення у грі передає атмосферу цієї безвиході настільки добре, що навіть, коли ваш персонаж абсолютно здоровий та має повні кишені набоїв, ви все одно вірите в те, що наступна мить для вас буде фатальною. Стане не початком чогось грандіозного, а просто миттю загибелі.

Знайома місцинка…

Графічно гра також пророблена до деталей. Усе дуже стильно і переконливо. Екстер’єр та інтер’єр будівель переданий доволі автентично. Дерев’яні меблі, припорошені пляшки з випивкою, мерехтіння вогників свічок. Поруч з будівлями — поїлки для коней. Пильні дороги з відбитками коліс та копит, порохнява рослинність, ще мить і ми не тільки повіримо в картинку, а й відчуємо запах, чи подув палючого вітру.

Hard West можна порівняти з Wasteland 2 та іншими схожими забавками завдяки постановці камери, котра дозволяє бачити все поле бою та полегшує прийняття тактичних рішень.

Борітеся і поборете

Бої відбуваються у покроковому режимі. Тривалість бою залежить від міцності супротивників, а вони регулюються складністю гри. Любителям швидкого проходження більше сподобається легкий рівень, якщо ж ви готові витрачати годину на проходження однієї місії, як у старих, добрих Commandos — важкий рівень саме для вас.

Нам дають можливість використовувати елементи оточення в якості укриття. Це не лише статичні об’єкти — дерево, лежача колода, стіл — з ними можна взаємодіяти — перевернути стіл, відкрити ляду криниці тощо. Це дозволить вам вберегтися від куль оскаженілого супротивника.

Крок за кроком

Є також і недопрацювання. Якщо ж у Wasteland 2 та Fallout 1, 2 тактичний режим пересування по локації вмикався, коли вас помічав ворог, чи ви самі його вмикали, то у Hard West ви постійно перебуваєте на локації в режимі бою. Навіть на великі відстані вам доведеться по черзі вказувати куди йти вашим персонажам. Якщо ж одиниць руху їм не вистачатиме для досягнення кінцевої мети за один маневр, вам доведеться повторювати ваші дії по 5-6 разів.

Прев’ю Hard West | Preview

На глобальній мапі гри можете відвідати міста для поповнення запасів і пошуку пригод на свою п’яту точку. Що теж робить Hard West схожою з Wasteland 2.

Якщо ви затятий фанат шутерів від першої особи, поціновувач фотореалістичної графіки і не любите покрокових боїв — Hard West не для вас.

Аби дійсно насолодитися грою, перейнятися атмосферою і не шкодувати витрачених часу і коштів, ви повинні любити культуру й романтику вестерну, бути готовими сприйняти інший його бік. Тож, усім поціновувачам Вестерну, тактичних боїв та густої атмосфери рекомендую просто зараз відзначити червоним у календарі 4 листопада 2015 року, коли зарелізиться Hard West.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Справжній сенс The Last Campfire (Game Design — мистецтво)

thelastcampfireplayua

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1