Продажі Nintendo Switch обігнали 3DS. Game Boy Advanced наступна

Під час останнього фінансового звіту Nintendo, компанія розповіла про новий рекорд поставлений Nintendo Switch. Нова портативна консоль за 46 місяців після релізу обійшла продажі 3DS за весь час існування останньої.

Реліз Nintendo 3DS відбувся у 2011 році, і з того часу було продано 75.9 мільйонів штук. Тим часом Nintendo Switch, що вийшла у березні 2017 року, вже досягнула відмітки у 79.9 мільйонів проданих копій. Окрім продаж самих консолей, Switch значно обходить 3DS й по проданим копіям ігор. В той час як на 3DS цей показник складає 385.9 мільйонів, Switch вже пересягнув відмітку в 530 мільйонів одиниць.

Серед усіх консолей Nintendo більше аніж Switch було продано лише 4: Game Boy Advanced (81.5 мільйонів), Wii (101.6 мільйонів), Game Boy (118.7 мільйонів) та Nintendo DS (154 мільйона). До наступного фінансового звіту Switch швидше за все обійде й Game Boy Advanced, а там і до Wii недалеко.

З появою на ринку нових консолей Microsoft та Sony, продавати Switch стало важче, однак це не завадило вирости продажам останньої на 7% у період з жовтня по грудень 2020 року. Аби втримати свої позиції на ринку, Nintendo, за чутками, працює над покращеною версією консолі. На жаль зараз окрім цих чуток більше нічого й невідомо

На кінець ще трохи статистики, яку ігровий аналітик Деніал Ахмад опублікував у своєму Твіттері. Він опублікував графік, на якому зображені продажі PlayStation до 5, Nintendo Wii, Xbox 360 і звичайно Switch за перші 60 місяців.

Читайте також

Оновлена The Legend of Zelda: Skyward Sword вийде на Switch влітку

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Nintendo Direct у виконанні PlayUA

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Animal Crossing посіла 2 місце серед найпродаваніших ігор на Switch

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Nintendo придбала розробників Luigi’s Mansion 3

Kingdom Come Deliverance завітає на Nintendo Switch?

Kingdom Come: Deliverance

Indie World Showcase: всі несподівані релізи Nintendo Switch

Ділитися контентом на Nintendo Switch стало зручніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: