Продовження фільму “Розкарадачка гробниць” отримало нову режисерку

Продовження фільму за мотивами серії ігор Tomb Raider “Розкрадачка гробниць: Лара Крофт” змінює режисера. Раніше до проекту був прикріплений Бен Вітлі (який жваво поєднує артхаусні та студійні стрічки з роботою на телебаченні), але Вітлі також закріплений за сіквелом фільму “Меґ” (Meg) з Джейсоном Стетемом (і акулами), що вочевидь спонукало вибрати якийсь один з цих проектів.

Тож новим режисером, а точніше, режисеркою фільму призначили Мішу Ґрін. Панянка відома переважно як шоуранерка серіалу “Країна Лавкрафта” (Lovecraft Country). Як сценаристка вона також працювала над безліччю інших відомих серіалів (HeroesSons of Anarchy, Spartacus: Blood and Sand, HelixUndergound), а “Розкрадачка гробниць 2” стане першої її повнометражною режисерською роботою (хоча в доробку є принаймні режисура однієї з серій “Країни Лавкрафта”).

Новину вперше повідомило видання Deadline, а невдовзі її підхопила на своєму Твіттері й сама Ґрін, розповівши, що є прихильницею серії і поділившись, що її улюбленими іграми в ній  є Legend з класичної серії та десь порівну Rise of the Tomb Raider та Shadow the Tomb Raider з умовно нової.

Саму ж Лару на переправі міняти не збираються, нею залишиться Алісія Вікандер. Хоч критики видали фільму змішані оцінки, в прокаті перше її родео у ролі авантюрної археологині зібрало 274,7 млн $ при бюджеті в 106 млн. Встиг подивитись перший фільм у кінотеатрах і наш Антон Зімін:

Читайте також

Огляд фільму «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт»

Розкрадачка гробниць: Лара Крофт / Tomb Raider (2018)

«Розкрадачка гробниць: Лара Крофт». Перші враження від перегляду

ЩоВКіно: Березень 2018

В Anno 1800 анонсували безкоштовні вихідні

Anno 1800

Оприлюднено системні вимоги Days Gone на ПК

Days Gone

Новий трейлер It Takes Two демонструє неймовірне різноманіття механік

It Takes Two

Ratchet & Clank для PS4 можна буде забрати безкоштовно і назавжди

Ratchet & Clank

Мінус ще один ексклюзив: Days Gone вийде на ПК

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: