Продовження Yakuza: Like a Dragon вийде наступного року

З нагоди свого формального 10-річчя Ryu Ga Gotoku Studio підготувала дві новини, пов’язаних із майбутнім компанії.

Перша — Тошіхіро Наґоші, творець та виконавчий продюсер серії Yakuza після 32 років у лавах SEGA, таки покидає і видавця, якого колись власноруч врятував від банкрутства, і власну студію. За попередньою інформацією, пан Наґоші очолить японський ігротворчий підрозділ китайського видавництва NetEase. Услід за ним RGG Studio покинув Дайсуке Сато, дизайнер і продюсер Yakuza, а також режисер Binary Domain.

Утім, це не така вже й критична втрата, бо в останні роки Наґоші й Сато займалися переважно управлінськими функціями та практично ніяк не були залучені до створення останніх ігор студії. До того ж, серії Yakuza і Judgement залишаються в таких руках, що перейматися за якість нових ігор аж ніяк не доводиться.

Тут, власне, і час для другої новини. Масайоші Йокояма, незмінний сценарист і творчий керівник усіх ігор студії (а тепер ще й голова Ryu Ga Gotoku Studio та виконавчий продюсер) повідомив, що продовження Yakuza: Like a Dragon, однієї з найкращих ігор минулого року, уже перебуває в розробці, працює над нею та сама творча команда, а реліз гри станеться у 2022 році — і може навіть не восени, а значно раніше. До цього мережею ходили чутки, що новою грою студії може стати Yakuza у самурайському сетингу, однак тепер ми вже маємо офіційне підтвердження, що нас чекатиме продовження пригод Ічібана Касуґи.

Що ж, чекаємо з нетерпінням. А вам радимо за першої ж нагоди пограти Yakuza 0 і Yakuza: Like a Dragon, якщо ви досі цього не зробили ;)

Читайте також

«Ічі — це буквально Луффі»: Голова розробки Like a Dragon 7 розповів про вплив One Piece на гру

Більшість аудиторії Yakuza — західні гравці: Головне з інтерв’ю розробників Like a Dragon (Yakuza) на TGS 2022

Yakuza

Уся серія Yakuza стане частиною PlayStation Plus

У Rainbow Six Siege зʼявився бандл по Yakuza

Rainbow Six Siege Yakuza

SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Sonic

Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

200806 akihabara sega

Творець серії Yakuza заснував власну студію

yakuza

Стрім Yakuza 6: The Song of Life

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: