web analytics

Продовження Yakuza: Like a Dragon вийде наступного року

З нагоди свого формального 10-річчя Ryu Ga Gotoku Studio підготувала дві новини, пов’язаних із майбутнім компанії.

Перша — Тошіхіро Наґоші, творець та виконавчий продюсер серії Yakuza після 32 років у лавах SEGA, таки покидає і видавця, якого колись власноруч врятував від банкрутства, і власну студію. За попередньою інформацією, пан Наґоші очолить японський ігротворчий підрозділ китайського видавництва NetEase. Услід за ним RGG Studio покинув Дайсуке Сато, дизайнер і продюсер Yakuza, а також режисер Binary Domain.

Утім, це не така вже й критична втрата, бо в останні роки Наґоші й Сато займалися переважно управлінськими функціями та практично ніяк не були залучені до створення останніх ігор студії. До того ж, серії Yakuza і Judgement залишаються в таких руках, що перейматися за якість нових ігор аж ніяк не доводиться.

Тут, власне, і час для другої новини. Масайоші Йокояма, незмінний сценарист і творчий керівник усіх ігор студії (а тепер ще й голова Ryu Ga Gotoku Studio та виконавчий продюсер) повідомив, що продовження Yakuza: Like a Dragon, однієї з найкращих ігор минулого року, уже перебуває в розробці, працює над нею та сама творча команда, а реліз гри станеться у 2022 році — і може навіть не восени, а значно раніше. До цього мережею ходили чутки, що новою грою студії може стати Yakuza у самурайському сетингу, однак тепер ми вже маємо офіційне підтвердження, що нас чекатиме продовження пригод Ічібана Касуґи.

Що ж, чекаємо з нетерпінням. А вам радимо за першої ж нагоди пограти Yakuza 0 і Yakuza: Like a Dragon, якщо ви досі цього не зробили ;)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Випробуйте себе у ролі Сефірота у демо-версії Final Fantasy VII Rebirth!

ff7 rebith cat sith

Like a Dragon: Infinite Wealth — корисні поради для проходження

infinite wealth

«Найкраща гра від цієї студії» — перші оцінки Like a Dragon: Infinite Wealth

like a dragon infinite wealth dondoko island dolphin