Прокляття студії Hangar 13 в дії: Рядами творців Mafia III пройшов новий раунд звільнень

Студії Hangar 13 ніяк не вдається прожити хоч один спокійний рік. Після неуспішного релізу Mafia III у 2016 році, на команду чекало декілька хвиль звільнень і скасованих проєктів. Та тільки-тільки все стихло, відбувся ще один раунд звільнень.

Нещодавно ми розповідали, що зараз студія розробляє приквел до серії Mafia, хоча з неї пішли декілька керівників і роль центрального офісу відійшла Hangar 13 Brighton. На цей раз виданню Kotaku вдалося зʼясувати, що близько 50 людей звільнили в один захід з офісу в Novato. Особливо вражає це число на фоні того, що в цьому офісі працювало всього 87 людей, а чинний голова Hangar 13, Нік Бейнс, повідомив це по відеозвʼязку.

Студія, як і повідомлялося, й далі працюватиме над приквелом до Mafia, який роблять на Unreal Engine 5, а події будуть десь в Італії. Втім, стало відомо, що незначна частина команди зараз працює над грою з тенісної франшизи Top Spin, яка має вийти раніше за нову Mafia. За словами джерел Kotaku, Take Two й досі сприймає Hangar 13 радше як команду на підхваті, ніж самостійних творців. І це особливо сумно, бо попри низку очевидно невдалих елементів Mafia III, гра знайшла своїх прихильників та довела, що студія спроможна робити власні продукти.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hangar 13 розробляє нову Mafia, поки керівники студії йдуть з неї

Mafia 3

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

Побудьте негідником в іграх з новим набором від Humble Bundle

Humble Bundle

Рімейк, від якого не можна відмовитися. Огляд Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

Від піратів Mafia: Definitive Edition захищатиме Denuvo

Mafia: Definitive Edition

Оприлюднено системні вимоги Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Рімейк Mafia матиме “класичний” рівень складності

Mafia: Definitive Edition

Як зміниться місто у Mafia: Definitive Edition?