Прокинувся внутрішній Джонні Сільвергенд: Кіану Рівз повернувся у свій рок-гурт Dogstar

Минулої суботи на музичному фестивалі Napa Valley’s BottleRock, що проходив у Каліфорнії, на сцену вперше за кілька десятків років разом зі своїм гуртом вийшов Кіану Рівз, прихопивши зі собою бас-гітару й харизму Джонні Сільвергенда — бунтівної рок-зірки із Cyberpunk 2077, яку грав сам Кіану.

На відміну від свого палкого персонажа, 58-річний актор поводив себе на сцені досить стримано, але, як і кожен рок-виконавець, із відчутними нотками особливого бунтарського шарму. У розмові зі San Francisco Chronicle, Рівз зізнався, що хвилювання перед виступом йому допоміг подолати колега по гурту Роберт Мейлгауз, який порадив: «Слухай музику. Просто будь присутній у пісні, і вона поведе тебе далі». Так і сталося.

Dogstar, на чолі з вокалістом Бретом Доумроузом, барабанщиком Робертом Мейлхаузом, а також Кіану Рівзом у ролі басиста й бек-вокаліста, запалили натовп піснями із двох своїх попередніх альбомів (Our Little Visionary 1996 року і Happy Endings 2000 року). Приємним сюрпризом стало виконання нових пісень — Flowers, Glimmer і Breach, що входять до майбутнього третього альбому гурту. 

Dogstar було сформовано у 1991 році, після того як Рівз і Мейлгауз випадково зустрілися в супермаркеті, почали спілкуватися, а згодом стали друзями. Починали вони, як і більшість тогочасних музикантів, у гаражі. Спочатку гурт називався Small Fecal Matter, потім — BFS (Big Fucking Shit чи Big Fucking Sound). Але (на щастя) музиканти зупинилися на назві Dogstar.

Згодом, коли пісні були написані, а амбіції зросли, гурт відправився у світовий тур, де відкривав концерти, зокрема, для Девіда Бові й Джона Бон Джові. У 1996 році вийшов їхній перший EP — Quattro Formaggi, у тому ж році — перший альбом Our Little Visionary, за ним у 2000 році світ побачив другий і останній (на цей момент) альбом Happy Endings. У 2001 році Dogstar розпалися.

Але Кіану повертається до ролі рок-музиканта, причому як у реальному житті, так і віртуальному: Джонні Сільвергенд вертається разом із ним у прийдешньому доповненні до Cyberpunk 2077 — Phantom Liberty, яке CD Project Red планує випустити вже цього року. 

Авторка: Катерина Базуліна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дорелізний стрім Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — сьогодні о 19:00

cyberpunk77 phantom liberty

Тонкощі явища «КІБЕРПСИХОЗ» в грі Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 25 145210

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи

Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи / Phantom Liberty

CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс до DLC Cyberpunk 2077

Десятка мечів

Як CD Projekt RED допомагає українцям через фонд Сергія Притули

cd projekt red

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Epic Games

Адам Смешер | ЛОР гри Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 14 162645

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: