web analytics

Прокинувся внутрішній Джонні Сільвергенд: Кіану Рівз повернувся у свій рок-гурт Dogstar

Минулої суботи на музичному фестивалі Napa Valley’s BottleRock, що проходив у Каліфорнії, на сцену вперше за кілька десятків років разом зі своїм гуртом вийшов Кіану Рівз, прихопивши зі собою бас-гітару й харизму Джонні Сільвергенда — бунтівної рок-зірки із Cyberpunk 2077, яку грав сам Кіану.

На відміну від свого палкого персонажа, 58-річний актор поводив себе на сцені досить стримано, але, як і кожен рок-виконавець, із відчутними нотками особливого бунтарського шарму. У розмові зі San Francisco Chronicle, Рівз зізнався, що хвилювання перед виступом йому допоміг подолати колега по гурту Роберт Мейлгауз, який порадив: «Слухай музику. Просто будь присутній у пісні, і вона поведе тебе далі». Так і сталося.

Dogstar, на чолі з вокалістом Бретом Доумроузом, барабанщиком Робертом Мейлхаузом, а також Кіану Рівзом у ролі басиста й бек-вокаліста, запалили натовп піснями із двох своїх попередніх альбомів (Our Little Visionary 1996 року і Happy Endings 2000 року). Приємним сюрпризом стало виконання нових пісень — Flowers, Glimmer і Breach, що входять до майбутнього третього альбому гурту. 

Dogstar було сформовано у 1991 році, після того як Рівз і Мейлгауз випадково зустрілися в супермаркеті, почали спілкуватися, а згодом стали друзями. Починали вони, як і більшість тогочасних музикантів, у гаражі. Спочатку гурт називався Small Fecal Matter, потім — BFS (Big Fucking Shit чи Big Fucking Sound). Але (на щастя) музиканти зупинилися на назві Dogstar.

Згодом, коли пісні були написані, а амбіції зросли, гурт відправився у світовий тур, де відкривав концерти, зокрема, для Девіда Бові й Джона Бон Джові. У 1996 році вийшов їхній перший EP — Quattro Formaggi, у тому ж році — перший альбом Our Little Visionary, за ним у 2000 році світ побачив другий і останній (на цей момент) альбом Happy Endings. У 2001 році Dogstar розпалися.

Але Кіану повертається до ролі рок-музиканта, причому як у реальному житті, так і віртуальному: Джонні Сільвергенд вертається разом із ним у прийдешньому доповненні до Cyberpunk 2077 — Phantom Liberty, яке CD Project Red планує випустити вже цього року. 

Авторка: Катерина Базуліна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підтримай збір PlayUA — отримай S.T.A.L.K.E.R. 2, кулінарну книгу TES, комікс Cyberpunk

PlayUA

Джонні Сільвергенд | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

nova filepond sutfvr

«4 мільйони годин переглядів за вихідні»: серіал про Наклза — найуспішніший реліз Paramount+

Наклз

Коротко про Корпоративні Війни | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 27 160114

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000