web analytics

Приквел “Декстера” отримав акторський склад та нову назву

“Декстер: Нова кров” (Dexter: New Blood), попри сумнівну кінцівку сезону, став великим успіхом для американського телеканалу Showtime. Відпускати свою головну “дійну корову” канал не збирався і в 2023 році анонсував аж три проєкти у всесвіті серіалу. Один з них, приквел про головного антагоніста четвертого сезона Трійцю, схоже, швидко заглох на стадії сценарію і поступово зник з виробничих розкладів каналу. Про пряме продовження “Нової крові” теж мало що відомо, хоча вірогідність його появи ще зберігається. А от що точно пішло у виробництво, то це приквел про самого Декстера. Чутки про нього ширилися давно, але чутки-чутками, а підтверджень було мало. Хіба що Showtime почав хутко рекламувати оригінальний серіал і знову продав його на Netflix. Аж от, дещо нове.

“Декстер: Первородний гріх” (Dexter: Original Sin) на стадії анонсу 2023 року мав трохи іншу назву: “Декстер: Походження” (Dexter: Origins). Концепція цього приквелу, втім, суттєвих змін не зазнала — серіал розкаже і покаже про перші кроки Декстера Морґана як у якості експерта-криміналіста, так і в якості серійного вбивці вбивць.

Цікаво те, який саме творці серіалу (на чолі з шоураннером перших чотирьох сезонів та “Нової крові” Клайдом Філліпсом) обрали проміжок часу в біографії головного протагоніста. По-перше, як я вже зазначав у минулій новині на тему, нехай не повністю, але ми його бачили. По-друге, флешбеки оригінального серіалу були одним з аспектів, які довго піддавались критиці за намагання акторів віком за 30 грати персонажів яким було 19-20 років. З цієї точки зору перше, що показали з нового серіалу, а саме трьох виконавців головних ролей, виглядає трохи іронічно. Бо вік знову трошки не на місці. Але як з точки зору кастингу, так і натяків на сюжет, короткі тизери з новими акторами досить цікаві.

Отже, новим Декстером став ірландець Патрік Ґібсон. Помірно схожий на оригінального виконавця ролі Майкла Сі Голла, він встиг непогано зарекомендувати себе ролями в серіалах “Тюдори” (The Tudors), ОА (The OA) і “Тінь та кістка” (Shadow and Bone). Встиг, бо актору 29 років. Декстеру Морґану в 1991 році, коли відбувається дія серіалу повинно бути принаймні на 10 років менше. Безумовно, виглядає Ґібсон молодше свого віку, але вищезазначена іронія дуже на місці, адже різниця між 36-річним Голлом і 29-річним Ґібсоном, коли мова іде про персонажа, якому 20 років, не дуже і суттєва. Згідно тизеру Декстер в серіалі вже буде інтерном того ж таки управління поліції Майамі Метро, а стікер на його моніторі впевнено каже, що ми побачимо знайомих Батісту, Масуку та ЛаҐуерту у складі департаменту з розслідування вбиств. Отже, слід очікувати анонси нових акторів на молоді версії цих персонажів також.

Окрема цікавинка всіх тизерів, яка може бути як запланованою великодкою, так і не дуже — використання естетики Windows 98. Щоб забити чимось книжкові полиці Декстера у першому сезоні серіалу 1998 року, декоратори використовували старі посібники з різних витворів Adobe та Microsoft типу Outlook Express. Враховуючи скільки комп’ютерної роботи у типового експерта-криміналіста, це навіть ляпом не назвеш.

Зберігається загадкою, чи буде в серіалі принаймні закадровим голосом Майкл Сі Ґолл. Буде дуже дивно, якщо це очевидне рішення не буде враховане Showtime, бо його постійно обговорюють в коментарях шанувальники серіалу, наводячи успіх прийому в “Юному Шелдоні”. Я б радше використав би як приклад ще один успішний кейс — “Усі святі Ньюарку” (фільм-приквел “Клану Сопрано” з закдровим голосом Майкла Імперіолі).

Новою Деброю Морґан стане молода акторка Моллі Браун. Якихось суттєвих проєктів на рівні більше ніж появи в двох-трьох серіях у її фільмографії немає, але оскільки це ролі в “Мільярдах” (Billions) та “Злі” (Evil) від того ж таки конгломерата з Showtime і Paramount+, не дивно що її помітили кастинг-директори “Декстера”. У 2019-2021 році Браун робила власний веб-серіал Boy Shorts, який вочевидь теж вплинув на впізнаваність.

В новому серіалі Дебра буде ще шкільного, підліткового віку. Касетний плеєр Walkman є не сильно несподіваним рішенням, щоб характеризувати цього персонажа, адже певні хист і любов до музики частково показували в оригінальному серіалі.

Чи не найбільш відомого актора з трьох заявлених отримав Гаррі Морґан. До того названого батька і ментора Декстера грав неймовірний характерний актор Джеймс Ремар. На десятиліття серіалу він повертався озвучити мобільну гру Dexter: Slice, а от “Нову кров” пропустив (якщо не рахувати два короткі кадри з ним, взяті з оригінального серіалу). Як і Голл, приквел він не потягне вже просто по віку, тож ми побачимо молодшого Гаррі. Вперше, бо Ремар грав його в усі наявні для персонажа часові відрізки (1971-1991).

Не менш легендарний харктерний актор і зірка кінця 1980-х, початку 1990-х і серіалу “Містер Робот” (Mr. Robot) Крістіан Слейтер однозначно зробить цю роль “своєю”, але від того дивитись серіал може стати тільки цікавіше. Старшого Морґана ми побачимо в серйозному ранзі сержанта. Кухоль для кави на його сталі натякає логотипом на культову “Поліцію Майамі” (Miami Vice), а з пончика сочиться, мов кров, джем (символізуючи те, що пролита Декстером кров в якійсь мірі і на руках Гаррі).

Точна дата виходу серіалу невідома, але під тизерами написане обнадійливе “soon” (“скоро”). Зазначається, що виходитиме новий “Декстер” на сервісі Paramount+, якщо в тарифному плані є канал Showtime. Це ймовірніше за все означає, що буде новий “Декстер” на стрімінґу, по ТБ, чи на обох ще не вирішено. Так чи інакше, можна очікувати швидку появу серіалу українською — серіали Paramount та Showtime користуються великим попитом і швидко закупаються Sweet.tv та Kyivstar ТБ. Хоча “Декстера: Нова кров” в Україні свого часу ексклюзивно показувало Oll.tv, але лише англійською та… російською. Сподіваюсь, більше ми таких халеп не побачимо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

“Декстер” отримає три нових серіали

Dexter: New Blood

Чого чекати від “Декстера”: розчарування чи продовження?

dexternewblood2021

“Декстер: Нова кров” став найуспішнішою телепрем’єрою року

Декстер інтригує новими кадрами і… їде в Україну!

Dexter: New Blood

Зйомки дев’ятого сезону “Декстера” завершено

Усе, що показали (і приховали) в трейлері cеріалу “Декстер: Нова кров”

Що нам покажуть у першому трейлері нового “Декстера”?

“Мільярди”, “Декстер” та “Елементарно” вперше отримали український дубляж