Quantum Break отримала віковий рейтинг для РС

28946

Попри те, що один з найгарячіших ексклюзивів для Xbox One цього року – Quantum Break не була анонсована для РС платформи, бразильське Міністерство Юстиції затвердило віковий рейтинг не тільки для консольної версії, а й для персональних комп’ютерів. Про це говорить документ на офіційному сайті міністерства.

2n0h37

Вказується, що гра містить сцени з вживанням наркотиків, жорстокістю та нецензурною лайкою, через що не рекомендується для дітей молодше 16-ти років. І, хоч обидві версії отримали рейтинги в один і той самий день, навряд є шанси, що версія для персональних комп’ютерів побачить світ найближчим часом. Відомо, що Microsoft активно  розвиває Windows 10, як ігрову платформу, тож, можливо, Quantum Break покликаний надати підтримку в просуванні цього тезису. Але, якщо такого релізу й варто очікувати, то через тривалий відрізок часу, після запуску консольної версії, яка, до речі, запланована на 5 квітня цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

cs2

Кооперативний інді-горор Lethal Company має найкращий рейтинг серед ігор 2023 у Steam

lethal company