Razer презентували першу в світі “розумну” маску з RGB-підсвіткою

Razer показали концепт нового продукта, яким стала найрозумніша у світі маска. Project Hazel — це багаторазовий распіратор N95 зі сучасним та комфортним дизайном, підсвіткою і ще іншими цікавими функціями. Компанія стверджує, що над паскою працюють у співпраці з медичними експертами та науковцями.

У маску вбудовано два вентилятори, які фільтруватимуть вдихуване повітря, а також випускатимуть вуглекислий газ після видиху. Ці вентилятори можна буде знімати та перезаряджати, однак поки невідомо, скільки саме процедур перезарядки можуть пройти вентилятор, як невідомо й те, скільки взагалі ними можна користуватися, та коли треба змінювати.

Однією з цікавих функцій маски є мікрофони, вбудовані у вентилятори(!), за допомогою яких N95 підсилить ваш голос, тож ваші співрозмовники чутимуть вас добре навіть у масці. Ну і звичайно ж, N95 матиме підсвітку Chroma RGB LED на кожному з кілець распіратора, яка показуватиме рівень заряду. Ви зможете вибрати колір, а коли стемніє, маска автоматично вмикатиме LED підсвітку, щоби вашу посмішку можна було розгледіти навіть вночі.

Маска йтиме в комплекті зі спеціальним чохлом, який стерилізуватиме її з допомогою ультрафіолетового світла. Однак на цей момент Project Hazel залишається лише прототипом. Невідома ні приблизна ціна маски, ні дата початку продажу.

Читайте також

Razer розкрила характеристики та вартість портативного комп’ютера Edge

Razer Edge

Razer анонсували пристрій з 5G для надшвидкого хмарного ґеймінгу

Razer 5G Edge

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Razer випустили ґеймерську… жуйку

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Аніме затримуються через пандемію. Одразу всі.

Basilisk від Razer тепер без проводів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: