web analytics

Реліз Uncharted 4 відкладено до квітня

Реліз одного з головних ексклюзивів для PS4 — Uncharted 4: A Thief’s End — відкладений на п’ять тижнів і відбудеться 26 квітня 2016 року в Північній Америці, а 27 квітня 2016 року  — у Великобританії та материковій Європі. Попередня дата релізу була запланована на 18 березня 2016 року.

Керівники проекту Ніл Дракманн (Neil Druckmann) та Брюс Стрелі (Bruce Straley) розмістили в PlayStation Blog коротку публікацію, в якій пояснили, що компанії-розробнику Naughty Dog необхідно „трохи більше часу для завершення гри таким чином, аби вона відповідала нашим стандартам і баченню“.

Далі вони продовжують:

Це наш найбільший Uncharted і тому зараз наша команда працює у надважкому режимі, щоби відповісти на всі виклики та скінчити розробку гри своєчасно. Проте, коли ми почали наближатися до останніх дедлайнів та підводити ігрові рівні, то зрозуміли, що декілька ключових аспектів потребують додаткових ресурсів, аби довести їх до фінішу.

Після ретельного розгляду всіх можливих варіантів, ми вирішили розширити наш графік, аби переконатися, що ми встигнемо зробити ще декілька шліфувальних рухів перед відправкою гри „до друку“.

Перенесення дати релізу — нелегкий крок, але ми б не пішли на нього, якби не відчували серцем, що це найкращій шлях для Uncharted. Сподіваємось, що ви, наші віддані шанувальники, приймете наші щирі вибачення. Ми знаємо, що багато з вас терпляче чекали на фінальний розділ саги про пригоди Натана Дрейка, і зараз ми уклінно просимо вас почекати ще трохи.

Sony також анонсувала дві коробкові версії обмеженого видання Uncharted 4: спеціальне видання ($80) та колекційне видання Libertalia ($120).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Uncharted 4 – великі проблеми великої гри (Слиш, Купи)

unchart notext

Sony Pictures показали нові кадри з екранізації Uncharted

Uncharted

Нові кадри та подробиці екранізації Uncharted

З’явилися перші фото Тома Голланда в образі молодого Дрейка з екранізації Uncharted

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Травень 2016

Відома офіційна дата виходу Uncharted 4: A Thief’s End

Uncharted 4: A Thief’s End — повна демонстрація ґеймплею з Е3 2015