Ремастер Diablo II побачить світ до кінця 2020 року

Про існування ремастеру Diablo II було відомо вже давно,  проте днями з’явилася інформація, що перевидання гри з підзаголовком Resurrected з’явиться у продажу до кінця 2020 року.

Розробникам із Blizzard допомагають ігротворці зі студії Vicarious Visions. Раніше ця студія працювала над перевиданням ігор про Креша Бандікута та ПК-версією Destiny 2. Також зазначають, що буде враховано досвід Warcraft III Reforged, яку так сильно критикували фанати. Зокрема, щоби відділ маркетингу знову не створив неправильних очікувань, вже з порога нам нагадують, що гравців чекатиме косметичний ремастер, а не повноцінний рімейк.

Також, за інформацією ресурсу, у Blizzard зараз працюють одразу над трьома мобільними іграми. А ще планується протягом трьох років випустити ще два доповнення до World of Warcraft.

Можливо, не усі ці чутки не справдяться, але є один факт, що дає надію: серед учасників Summer Game Fest є Blizzard. Цього разу компанія братиме участь окремо від Activision, що натякає на можливі анонси.

Читайте також

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

BlizzCon 2019

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Shadowlands — найуспішніше з усіх доповнень WoW

World of Warcraft: Shadowlands вийде наприкінці листопада

Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії